Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@szynszyla2018: No przecież na Wykopie są sami programiści 30k z licencją na wyzywanie od debili.

Jeszcze gniję z tego określania matury z matematyki, że jest "dla debili". Ja takie #!$%@? słyszę od 15 lat, a że ktoś nie zda to niestety zdarza się.

Można umieć, a wystarczy stres i już się narobi błędów. Zresztą chętnie bym wysłał tych wszystkich cwaniaków na napisanie takiej matury z dostępem oczywiście do tablic. Ciekawe czy
  • Odpowiedz
@vartan:

czujesz tę żenadę?


Chłopie, tez nie zdałem matury za pierwszym razem, tez mówili, ze dla debili. Prawda jest taka, ze niektórzy serio nie ogarniają w #!$%@? matmy, rozpisywania zadań i co w tym złego? Nauczyciele często zabijają jakakolwiek chęć nauki tego przedmiotu, nie potrafią wytłumaczyć, moja nauczycielka z liceum nawet nie chciała tłumaczyć co zrobiłem źle xD Tymczasem poprawiłem maturę, podstawowa matme ogarnalem na studiach i jestem w trakcie przebranżawiania
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: Jak Ty mogłeś dostać się na ekonomię z podstawową maturą z matmy na mniej niż 60%??( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z rozszerzoną matmą zdaną na tyle procent byś się nie dostał. xd
Poza tym profesorzy, wykładowcy, doktorzy na tej uczelni w ogóle są ekonomistami, grają na giełdzie czy mają jakieś swoje firmy, albo biura? Jeżeli nie to musi być słaba uczelnia, która uczy głównie regułek i przestarzałych
  • Odpowiedz
  • 0
@rakujp to prawda, nie ogarniają matmy, a potem np. kredytów albo rat.

To naprawdę podstawowa wiedza. A gdy już faktycznie robisz tego programistę, to już może też ogarnąłes, że... To poziom dla debili, ta matura z matmy
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: Czyli kończysz jakiś gównokierunek i musisz dodać, że na uczelni ekonomicznej chociaż kierunek nie jest związany z ekonomią? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby na watcie czy polibudzie był kierunek kulturoznawstwo to też byś się chwalił, że kończysz wojskową akademię techniczną czy politechnikę gdańską?
  • Odpowiedz