Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem, Mirki i Mirableki. Niebieski pasek, lvl 40 here. Od zawsze gęste, bujne włosy, zdiagnozowane tydzień temu łysienie plackowate :/ Dwa ogniska, 3 cm średnicy, wdrożone sterydy w maści (maść Novate). Smaruję i... czekam nie stresując się na wizytę u dermatologa za miesiąc. U lekarza, z nerwów, zapomniałem zapytać – czy mając to choróbsko i stosując (wieczorem) maść, mogę normalnie uprawiać sporty (bieganie – moja prawie codzienna rutyna)? Pot lub inne czynniki wynikające z wysiłku, nie są problemem, nie pogorszą sytuacji? Bieganie w luźnej czapeczce, żeby nie wystawiać placków ;) na słońce. Jakieś dodatkowe rady a propos tej choroby? Z góry dzięki! #lysienie #dermatologia #zdrowie #wlosy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c28e04e9ac4c0477de76e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co wiem, to stres może być jednym z czynników, który przyczynia się do ŁP, więc powinno się go unikać. Również treningi, jakiekolwiek, wywołują „stres organizmu”. Więc może dobrze byłoby na czas leczenia, bieganie ograniczyć do minimum. I generalnie też spróbować żyć spokojniej, trochę wychillować.