Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tyle osób tu kombinuje z tureckimi kontami, a nikt nie potrafi mi udzielić sprawdzonej informacji? Jeśli kupię grę w tureckim PS Store, czy będę mógł w nią grać w naszym regionie ze znajomymi? ( #diablo3 )

#ps5 #ps4
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rinn: mam konsolę od zawsze po angielsku i wszystkie gry po angielsku. W wersji Diablo 3 dostępnej w naszym regionie nie ma języka angielskiego! Próbuję od ponad tygodnia zrobić refund, ale się plują, że rozpocząłem ściąganie (°°
@Mirkoncjusz: no to niezly bullshit ( ͡° ʖ̯ ͡°) z reguly wystarczalo wlasnie zmienic jezyk konsoli bo wiekszosc developerow wrzuca duzo jezykow - no ale to Acti/Blizz, wiec co sie dziwic, wrzucili nas do jednego rowa z ruskimi xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rinn: tej no spoko, niech sobie dodają polską/lokalną wersję językową... ale żeby wycinać oryginalną?! W życiu bym mi nie przyszło do głowy, że coś takiego zrobią, więc nawet nie zauważyłem, że małym druczkiem, gdzieś pod szablonowym opisem gry jest podane, że tylko polski i rosyjski. Próbuję zrobić refund, to się plują, że nie mogą, bo rozpocząłem ściąganie. Tylko że dopiero po odpaleniu gry zorientowałem się, że jest po polsku! Jakbym wiedział