Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Poniedziałek nie jest dla was problemem i humor jest co najmniej średnio-zaawansowano pozytywny. No to zaczynamy!

Wyniki ostatniego pojedynku

Absolutnie żadnym zdziwieniem nie jest, że to właśnie pentagram wygrywa z tęczą i znalazł nawet jednego fana, którego pozdrawiam. Stosunek pojedynku 64 głosy (75.29%) vs 21 głosów (24.71%).

A teraz musimy się na chwilę zatrzymać. Piszecie czasem w komentarzach o niedociągnięciach czy wadach. Nie jest to złe bo przecież na tym polega cały turniej, ale muszę was uświadomić, że kauczuki w tym turnieju to nie są wymiarowo standardowe znane nam z dzieciństwa 27mm a są jeszcze dużo mniejsze dlatego sam fakt, że Pani Olga na tym potrafiła stworzyć takie detale jest naprawdę imponujący ()

para 5

Po lewej, Kauczuk Pomidor - Jaki tu jest widoczny kunszt artystyczny to nie jestem w stanie wyrazić w słowach. Pomidor normalnie jak wyciągnięty z lodówki, nie da się odróżnić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wieki temu to Owoc zdobył złoto w mistrzostwach, to może teraz pora na warzywo?

Po prawej, Kauczuk Jeżyk - Nie patrzcie mu w oczy bo można poczuć przegrzanie w sercu. Matko no taki słodki jest, że chyba bym się rozpłakał jakbym tym kauczukiem rzucił. A tak bardziej bez emocji, to naprawdę świetna gra barw tła z bardzo dobrze wykonanym tytułowym zwierzęciem.

Trzymajcie się tam, nieważne czy w domu, pracy, szkole, wakacjach czy delegacji.
Uśmiech podstawą dobrego dnia! ʕʔ

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra
@LM2525
@wypalony
@Bramborr
@Krokiruks
@XkemotX
@piegu92
@futrzakos
@nihilistyczna_paruwka
@NaCl
@PiesRzodkiewka

Instagram Autorki Kauczuków

https://instagram.com/olga_suchorska?igshid=YmMyMTA2M2Y=

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Mam nadzieję, że Poniedziałek nie jest dla was problemem i humor jes...

źródło: comment_1656923479cfHt4n6ySf65g43d72itkR.jpg

Pobierz

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Pomidor 61.4% (121)
  • Po prawej, Jeżyk 38.6% (76)

Oddanych głosów: 197

  • 11
  • Odpowiedz