Wpis z mikrobloga

Tu już mój screen sprzed 5 min. Uderzenie miało miejsce między 6 do 12 godzin temu

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/TWz7Mm898wLFCF6o6

Pamiętam wpis gdzie już raz Ukraińcy uderzali na dokładnie to miejsce z pomocą Himmars, ale wtedy trafili w zakłady remontowe. To było z tydzień temu? (jak znajdę to zalinkuję mój starszy wpis). Najwidoczniej Ukraińcy nie byli zadowoleni z efektu i ponowi atak\

PS. Jeśli pamięć mnie nie myli, to już dziewiąty skład amunicji zniszczony
Pobierz Aryo - Tu już mój screen sprzed 5 min. Uderzenie miało miejsce między 6 do 12 godzin ...
źródło: comment_1656917200H6gg6jhIUdCT3JtU8ouryD.jpg
Nie mogę znaleźć wpisu, który wiem, że był na tagu


@Aryo: bo wyświetlanie wpisów działa jak cały portal, czyli #!$%@?. Zdarzało mi się już że dodałem wpis otagowany jakimś tagiem i widziałem go na swoim profilu a nie widziałem na tagu, przy okazji ostatniego meczu reprezentacji miałem odwrotnie, wpis pojawił się na tagu a nie widziałem go w profilu
@Aryo: @ranunculus: Sprawdźcie czy nie macie w prawym górnym rogu listy wpisów przełączone "wszystkie/najlepsze". To cholerstwo ukrywa część wpisów na tagach. Ostatnio to odkryłam, po tym jak zachodziłam w głowę, jakim cudem jakieś rzeczy z jakiejś tematyki wjechały na główną, a ja nie widziałam ich wcześniej w tagach.