Wpis z mikrobloga

Aliexpress #!$%@?ło i paczkomaty mają losowe adresy, chciałem to gdzieś zgłosić ale jest tylko opcja gadania z botem który ma gotowe pytania (,) nie chce ryzykować tym że będę musiał nagle ponad 100 kilometrów jechać po paczkę bo komuś się w excelu coś źle wylosowało. Na obrazku przykład, paczkomat z ryjewa który jest 400 kilometrów od katowic.
#aliexpress #paczkomaty
Pobierz hors - Aliexpress #!$%@?ło i paczkomaty mają losowe adresy, chciałem to gdzieś zgłosi...
źródło: comment_16569124195WkhiKcCAYvgLbvCNqtr56.jpg
  • 55
@Ispov ja mam komunikat "Due to system upgrade delivery will be delayed by 3-5 days". Pojawił mi się jakiś nowy tracking w aplikacji Inpostu utworzony 14.07. Dodatkowo po jego wklepaniu na Cainiao jest brak danych, ale nadawcą jest aliexpress. Zastanawiam się czy to dobry znak... Gadałam z obsługą aliexpress, ale to jest tragedia po prostu. Nikt nic nie wie.
@Kerra: Mialem tez nowe dwa trackingi, i to byly wlasnie te dwie paczki ktore byly w innym paczkomacie, i nie sprawdzaj na cainiao bo to #!$%@? warte alipaczka.pl zdecydowanie lepsza
@Ispov czyli rozumiem, że odebrałeś ostatecznie na ten tracking "stary", który miałeś jako śledzenie zamówienia? Przepraszam, że tak dopytuje, ale mam przedmiot na podobną kwotę jak Ty i jestem troche przerażona ://
@Kerra: Nie, pierwotne trackingi ktore szly z chin mialy status odeslane do nadawcy, a odebralem paczki, z tych dwóch trackingów ktore pojawiły mi sie w aplikacji inpostu
@Ispov Lol no to dobrze, że mi napisałeś bo jakbym zobaczyła, że zwrot do nadawcy to był miała zawał... Te dwa trackingi Ci się zaktualizowały jakoś w miarę równocześnie, że wiedziałeś, że faktycznie nie poszło do Chin?
@Kerra: Stare trackingi nadal maja status ze se zwrocone do nadawcy (nie patrz na nie), a po okolo tygodniu ruszyły te nowe i były u mnie we wlasciwym paczkomacie, poprostu troche cierpliwosci
Chcesz to dam ci jako przyklad moje dwa trackingi tej samej paczki. Stary na bledny paczkomat: 653399980000773044398824, i nowy tracking ktory pojawil mi sie w aplikacji: 653399980037450999774542