Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frems: serwisy z dokładaniem towaru albo tajemnicze klienty (z tym drugim ostrożnie bo często wyciągają dane), są też inwentury ale to często nocki. Szukać na olxach. Osobiście jednak radziłbym jakieś sensowne kursy zamiast się chcieć zarobić na śmierć ¯\_(ツ)_/¯
@Elltermare: Nie jestem i nigdy nie byłem, ale kiedyś, za młodziaka, pracowałem na stacji w centrum wielkiego miasta, gdzie na kawę i chwilę oddechu zjeżdżały taksówki wielu korporacji. Poznałem bez mała z 30 - 40 taksówkarzy, z kilkoma można powiedzieć że zakumplowałem się bliżej. Przeróżni ludzie. Mężczyźni 50+ którzy taksówkę przez wiele lat traktowali jako jedyne źródło utrzymania, trzydziestolatkowie dorabiający do etatu, młode dziewczyny, a nawet taksówkarskie małżeństwa. Wysłuchałem wielu historii.
@xTortox: Czyli cała swoją wiedzę na temat tej branży czerpiesz z opowieści jednej z najbardziej znienawidzonych grup zawodowych, ludzi którzy opowiadają bajki, którzy zatrzymali się w Mentalnie w PRL-u i zawsze im zle. Rzetelne info. Ja polecam dorabianie na uberze/bolcie szczególnie jeżeli ktoś jest z dużego miasta, ma własne auto na lpg i pracuje gdzieś na etacie. A jeżeli poświęci weekendy to można fajnie dorobić.