Wpis z mikrobloga

Cześć, poleciłby ktoś jakiś tani blender? Rozważam Zelmer ZHB4553S albo Boscha ErgoMixx-a, głównie taka funkcjonalność mnie interesuję ( przyczepka z ubijaczką, standardowe ostrze i takie w pojemniku, chyba mówi się rozdrabniacz). Głównie będę robił lody(ala smoothie bowl) oraz sorbety z mrożonych owoców, więc domyślam się że najlepiej iść w moc 1000W w górę, ale też chyba istotnym elementem będzie jakość metalu z którego wykonane będą ostrza, wypowie się ktoś?
#gotowanie #kuchnia
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiekbeznicku: ja mam tego https://www.euro.com.pl/miksery-kielichowe/sencor-sbu-7878bk.bhtml?&cd=191780169&ad=10070947089&kd=&gclid=Cj0KCQjwn4qWBhCvARIsAFNAMigntU1GhdxXKHS2tllwFPoMDM0XllS2KSP8bpUt6nWjPaITnlPrTZ4aAksxEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Idź w kielichowe jeżeli nie chcesz się denerwować. Pierwszy protip - oczywiście moc. Moje ostrza tytanowe po 4 latach tną jak nowe. Na minus krztałt kielicha - przy próbie zrobienia masła orzechowego czy kruszenia lodu resztki osadzają się na ściankach, a ostrza mielą "powietrze" albo tę samą kupkę materiału. Na początku nie ogarnąłem i w ten sposób ugotowałem sobie orzechy (do tego stopnia rozgrzały się
  • Odpowiedz