Wpis z mikrobloga

Wykop czasami sprawia, że czuję się jakbym obserwował uczniów szkoły specjalnej, którzy próbują coś tam z siebie wydusić, ale wszystko co się wydobywa to pierd. Jedna z wypowiedzi wykopka z którym dziś dyskutowałem, to jest hit xD
Link do komcia: https://www.wykop.pl/link/6723853/#comment-107468023

#bekazprawakow #neuropa #lgbt #heheszki #jordanpeterson #grupazanizaniapoziomu
ziumbalapl - Wykop czasami sprawia, że czuję się jakbym obserwował uczniów szkoły spe...

źródło: comment_1656868363HKxCVqjMmHs2IHyhlKXlYN.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop czasami sprawia, że czuję się jakbym obserwował uczniów szkoły specjalnej,


@ziumbalapl: Calkowita racja, mi taki jeden @Ekspert_od_niczego: staral sie wmowic ze homoseksualizm to wytwozona na drodze ewolucyjnej, dziedziczna cecha gatunkowa bedaca wynikiem dzialania doboru naturalnego.
Jak widac skrajnosci to duzy problem. Jedynie wspolczuje tym co np. sa homoseksualistami a przez taki fanatyzm ideologiczny LGBT sa myleni z takimi fanatykami klamiacymi i naginajacymi rzeczywistosc.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:

bulimikom i anorektykom...


No tu akurat chłopak kompletnie nie trafił z przykładem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle taki ktoś musi mieć zajebiste proste schematy myślowe - nie masz racji, bo nie jesteś w stanie mnie przekonać xD że też ja nigdy na to nie wpadłem, przecież to jest jak jakiś cheat do każdej dyskusji, natychmiastowa wygrana.
  • Odpowiedz
nie masz racji, bo nie jesteś w stanie mnie przekonać


@cutecatboy: Czyli wychodzi z tego że janusz korwin-mikke (specjalnie z małej) i jego armia kuców nigdy nie mają racji bo też nie potrafią przekonać wielu osób do tego co myśli/mówi/pisze, chyba że to tylko określone osoby mają być tymi przekonanymi to trzeba się dowiedzieć jakie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nigdy nie mają racji bo też nie potrafią przekonać wielu osób


@Devhar: Ale tyczy sie to wielu rodzajow fanatykow czy ideologi i generuje paradoks polegajacy na tym ze pojawia sie podwojne zaprzeczenia i samowykluczenia. Mam jednak pewna hipoteze powodujaca spojnosc logiczna. Wszystkie te osoby maja racje to mowiac i jest to calkowita prawda i istnieja wieloswiaty a kazdy z nich ma swoj oderwany od reszty swiat gdzie jest to prawda
  • Odpowiedz
Trochę się zgodzę, ale nadal wolę ufać ekspertom, obserwować co się dzieje i na tej podstawie wyrabiać sobie opinię i poglądy ¯_(ツ)_/¯


@Devhar: Przeciez dokladnie to samo powiedzialem w sposob ironiczny pokazujac to czym sa ideologie w zaden sposob nie reagujace na fakty z wyjatkiem tych co im sie z teza zgadzaja.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Za jeden z wariantow tak, w rozmnazaniu rozdzielnoplciowym tylko jeden wariant jest normalny z wyjatkiem bardzo prymitywnych form gdzie wystepuja zmiany plci, glownej funkcjonalnosci organizmu czy dzieworodztwo.
  • Odpowiedz
w rozmnazaniu rozdzielnoplciowym tylko jeden wariant jest normalny


@obk: Ale ja pytałem o orientację, a nie kwestie rozmnażania. Osoby homoseksualne nie są bezpłodne przez swoją orientację - są też w normie jeśli chodzi o ich orientację, to stanowisko współczesnej nauki. Niepotrzebnie mi tu bełkoczesz, zamiast po prostu napisać "nie", żeby szybko dać znać, że jesteś denialistą i nie warto ciągnąć z Tobą dyskusji.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: pociag jest mechanizmem skladajacym sie na rozmnazanie, wiec homoseksualizm nie jest jego normalna forma bo nie spelnia zadania mu przypisanego. Ot logika , mam ci powiedziec odpowiedz jaka ty chcesz bo rzeczywista ci sie nie podoba.
  • Odpowiedz
homoseksualizm nie jest jego normalna forma bo nie spelnia zadania mu przypisanego


@obk: Jest normalnym wariantem seksualności (tu mam na myśli oczywiście ludzi, choć nie tylko), bo nie powoduje psycho/fizjopatologii, a obiektem zainteresowania są inni dojrzali płciowo ludzie. Nie jest to więc parafilia, a to oznacza, że mieści się w normie.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: pociag seksualny ma spelniac okreslone zadanie a homoseksualnosc jest zapurzeniem tego pociagu sprawiajacym ze ono swojego zadania nie spelnia, pociag powstal ewolucyjnie w konkretnum celu a homoseksualnosc to jego zaburzenie, dziekuje dobranoc.
  • Odpowiedz
pociag seksualny ma spelniac okreslone zadanie


@obk: Pewnie w przypadku zwierząt tak jest, ale ludzie przeszli rewolucję poznawczą i s--s jest dla nich przede wszystkim formą zabawy i zaspokajaniem potrzeby fizjologicznej. Zresztą, nawet wśród zwierząt ciężko o czymś takim mówić, bo na przykład wśród szympansów bonobo chyba nie ma w ogóle przypadków hetero xD

homoseksualnosc jest zapurzeniem tego
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: potwierdzaja to specjalisci od organizmow zywych czyli biolodzy a zaburzeniem jest bo zaburza role do jakiej powstalo, to jest ewolucyjna cecha , chyba ze sam przyznajesz ze jest to twor czysto spoleczny czyli stwozony przez czlowieka, zdecyduj sie.
  • Odpowiedz
potwierdzaja to specjalisci od organizmow zywych


@obk: Zrodlo? Oczywiście proszę o dowód na to, że biologia jako nauka nazywa homoseksualność wśród ludzi czymś poza normą - żeby obyło się bez fikołeczków.
Twoja logika jest ekstremalnie kulawa z prostego powodu - uznajesz heteroseksualne pary za normalne z powodu możliwości posiadania potomstwa - ale co jeśli NIE CHCĄ go mieć? Stają się nienormalni? Czy kiedy gej pójdzie na bok z kobietą, zapłodni
  • Odpowiedz
@obk: Ale osoby homoseksualne mogą się rozmnażać, geniuszu. Nie robią tego z uwagi na to jaką tworzą komórkę społeczną, ale nadal mogą skorzystać ze sztucznych metod i koniec koncow miec potomka, lub adoptować dziecko. Po drugie - osoby w związkach homoseksualnych rowniez maja biologiczne dzieci i wychowuja je z partnerem tej samej płci. I co? Chciałbys odbierac dziecko ojcu, czy matce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z
  • Odpowiedz