Wpis z mikrobloga

@Sajko_gang: @WielkiNos: @razem:

Zaburzenia psychiczne da się wyleczyć, tylko trzeba iść do odpowiedniego ośrodka. Większość psychiatrów zalecza, żeby ciągnąć hajs cały czas... Standardowo leczą wszystko sertralina, wenlafaksyna, duloksetyna... Nie tędy droga.

Psychika może zostać wyleczona, ale to trzeba naprawdę wielokierunkowego leczenia, małymi kroczkami.

Gorzej z chorobami psychicznymi takimi jak np. Chad.

Nie chcę tutaj opisywać swojego życia. Gwarantuje ze z autopsji wiem co się dzieje w środku i jak
@wonsz-ogrodowy ale on ma przeciez zajebisty charakter ( ͡º ͜ʖ͡º) , a w sumie nie ma co sie dziwic skoro komus w zyciu jest latwo i zawsze otoczenie mu sprzyja to pozniej sam nabiera pewnosci i rezonuje tym na zewnatrz, a takiego przegrywa jak dobije otoczenie to ja ma sie zachowywac, chyba nie bedzie sie usmiechal jak #!$%@? skoro wewnatrz czuje sie inaczej
@Morritz: Chłop powiedział prawdę. Długo się łudziłem, prawie 10 lat i z każdym rokiem coraz mniej motywacji po klęskach ile można próbować do 60-tki? A i tak ktoś powie że masz złe nastawienie, no &$^#%@ mam tryskać radością z gnijącym środkiem? jeszcze te 5 lat temu było spoko ale z każdym rokiem człowiek coraz bardziej się kurczy w samoocenie.