Wpis z mikrobloga

@rezoner: jesli dobrze rozumiem, to jest to multi? Ciężko jest mi kupić drugi statek, bo się już z 3 razy #!$%@?łem na planecie i cofnęło mnie do $20 :D No i PK ;]

Zapotrzebowanie na planetach jest stałe, czy zmienne?
@rezoner: no nie, miałem już kobrę, zabił mnie pk i znowu od początku :D

powiedz mi, czy jest sens lecieć daleko poza planety? Wybrałem się tą kobrą co lata z prędkością 360. Zrobiłem kilka, coraz szerszych okręgów i nic.
@draqul: nie - nic tam nie ma - wiem, że w tej wersji jest dużo przykrości - gwarantuję, że we właściwej grze wszystkie tego typu problemy będą rozwiązane. Ekonomia narazie jest stała - jeżeli wymyślę coś sprytnego to będzie zmienna - jeżeli nie to przynajmniej lepiej ją zbalansuję.
@rezoner: a znaczek PK znika po jakimś czasie? I jaki jest wpływ na to, jaki surowiec "wystrzelę"? Latają chłopaki z drogimi medical supplies a ja same śmiecie kopię :D
@draqul: oni te medicale kupują na planetach - co do kopania to w grze BĘDZIE tak, że zależnie od atrybutów i posiadanej broni będą lecieć lepsze lub gorsze rzeczy (więc np zdecydujesz czy bierzesz, ze sobą lepszy laser górniczy, czy obronny). PK znika, ale tyle to trwa, że lepiej się zabić :P W prototype nie zapisuje się stan gry.