Wpis z mikrobloga

Po latach widzę, że pokolenie lat 90 w Polsce to pokolenie zmarnowane ze zduszonym potencjałem. miało być inaczej. Telewizja skutecznie walczyła z postkomunistyczną, januszową ciemnotą z okresu komuny, pokazanie przede wszystkim życia w USA napędzało marzenia mlodych ludzi, styl życia, jak się dobrze czuło klimat czo czasami, między blokowiskami czuło się mentalną korelacje np z życiem na przedmieściach w USA.
Ale to pozory. Młode pokolenie czesto było sebixami, gdzie nawet dzieciaki z troche lepszych domów jarało się ta lumpowatą subkultura po ktorej teraz nie ma śladu ( i dzięki bogu, bo jak się wyszło noca poza dzielnicą, gdzie wsród lokalnych sebixów byłeś swoj to #!$%@? był gwarantowany) Zas odsetek ludzi niesebixowatych zazwyczaj pokonczyli jako wypaleni hipsterzy, tyrajacy po korporacjach, gdy sebixy po prostu robią na budowie i zachowują się jak dziki trener.
#!$%@? jak ja zazdroszczę zoomerom, bo dopiero oni zyją w Polsce mając możlwiości. Mam tiktoka.Sam tiktotk daje mnóstwo lifehacków. Kiedy ja ślęczałem nad matma w weekendy, teraz aplikacja w aparacie skanuje działanie i masz już gotowe rozwiązanie i możesz jako oskarek iść do galerii się zabawić.
Mógbym wymieniac i wymieniać różnice. Kiedyś jarałem się bycia zpokolenia #gimbynieznajo, ale teraz wszystko bym oddał, by być rocznik 2005 +

#gownowpis #lata90 #milenialsi #tiktok #doomer #przegryw #agepill
Jarkendarion - Po latach widzę, że pokolenie lat 90 w Polsce to pokolenie zmarnowane ...

źródło: comment_16568522578Hsyta9KZO1qLt7Cos8W0b.jpg

Pobierz
  • 8
@Jarkendarion na podstawie swojej osoby opisałeś całe pokolenie. Ja niczego bym nie oddał za bycie rocznikiem 2005. Jakoś wolałem czasy, kiedy w których wychodziłem z domu i spotykałem wszystkich na boisku, a każdy z rodziców moich znajomych mnie znał.
@Jarkendarion: a ja nie zazdroszczę. zazdrość nic nie da. urodziliśmy się w czasie w jakim się urodziliśmy i należy się z tym pogodzić. nie da się już tego zmienić a skoro nie da się zmienić to po co to roztrząsać i umartwiać się z tego powodu
@Jarkendarion: amen, millenialsi to stracone pokolenie. Wydawało się, że zawojujemy świat, pociągniemy ten kraj na zachód, a wyszło takie meh. Chociaż muszę ich trochę obronić. Żyjesz na lepszej Ukrainie, w domu, szkole, kościele w mediach słyszysz bez przerwy jaki jesteś #!$%@?. Jeśli nie byłeś z warszafki nie było kasy i chęci żeby rozwijać w tobie pasje. Indywidualizm grozi problemami gdzie tylko się da, a nawet #!$%@?. Trudno żeby wyrosło z tego