Wpis z mikrobloga

ma ktoś Churchilla III? pozarabiałbym sobie kasy przy okazji trenując załogę do ISa 3 albo 7, nada się Churchill do tego?

#wot
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Churchill III potrafi kosić pomidorki raz za razem (mam ładowanie coś koło 2 sekund), więc wyobraź sobie z jaką szybkością możesz eksterminować lekkie czołgi przeciwnika (choć sam jest stosunkowo wolny, ale i dobrze opancerzony). Podkreślam lekkie czołgi, bo z penetracją tego działa jest trochę gorzej. Średnie możesz starać się trafiać w weakspoty, w ciężkie już tylko w weakspoty. Warto jest mieć przy sobie kilka/naście złotych pocisków (nie są zbyt drogie). Ale z
  • Odpowiedz
samotny TOG wiele nie zdziała


@queerlord: Buźnierstwo, na randomach bardzo rzadko trafia się drużyna, która wygra zanim Ty coś zrobisz i zwykle znajdzie się ktoś, kto wspomoże TOGa, poza tym wiele wybacza. Znajomi, którzy go mają rzadko kiedy mają <60% win ratio, nawet żółci.
  • Odpowiedz
@Zbychoo: Zostawiłem sobie "zwykłego" Churchilla do zarabiania i jest niezły, premium z łaskawszym MM powinien dawać spore zarobki i dużo frajdy. Tylko, że teraz coraz więcej ludzi gra z goldem, a to jest zabójcze dla Churchilla. Jednak to V tier będziesz grał z gościami, którzy maja po 200 bitew:)
  • Odpowiedz
@jawor44 Wiedziałem, że ktoś uczepi się tego zdania :) Powinienem powiedzieć, że samotne TOGi wiele nie zdziałają przeciw mnie :) Faktycznie, KW-1S najczęściej przegrywa w starciu 1 na 1 z TOGiem, gdyż ten drugi po prostu go "zjada"; także 2-3 średnio ogarnięte czołgi średnie nie są w stanie wygrać z TOGiem na odległość, ale jego mobilność, nikłe możliwości chowania się przed artylerią, czy lawirowanie tym pudłem by zrobić np. odwrotnego sidescrapa
  • Odpowiedz
Średnie możesz starać się trafiać w weakspoty, w ciężkie już tylko w weakspoty.


@queerlord: co Ty pleciesz z tymi weakspotami.. Mam Churchilla III, nie narzekam i nigdy nie strzelałem w jakieś weakspoty medom, ważne żeby cały czołg był w kółku i byle jak w jakieś tam pz'ciki strzelać. Co do ciężkich to tak, zgadzam się - gold sie przydaje. Jednak gdy jakieś kwSIEMKA albo kv1 stoi do ciebie prosto przodem,
  • Odpowiedz
@Dipit Nie plotę, tylko taka jest prawda. Nie zawsze przebijesz Matyldę, nie zawsze trafisz w dobrze ustawionego Typa 58 czy Shermana. Dlatego powiedziałem, że "możesz starać się trafiać w weakspoty", aby być pewnym trafienia, bo wiadomo jak to z WoTem bywa. Mogłem dodać "możesz starać się (...), ale w większości nie musisz". No nie czepiajmy się tak bardzo niedopowiedzeń. :)
  • Odpowiedz