Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wykop że stolicy Normandii miasta Rouen. Pierwszy raz jestem w mieście gdzie połowa domów w centrum to wielkie drewniane kamienice z lat 1500-1800 i polecam kazdemu+kuchnia tu jest genialna. Przyleciałem wczoraj i po paru godzinach w Paryżu czułem ulgę jak zobaczyłem Rouen. Sam jestem PSL+Lgbt+420 ale Paryż jest Pięknym miastem, który jest w jakimś złym stanie jeśli chodzi o mieszkańców ( ͡° ʖ̯ ͡°). ( setki bezdomnych głównie z Afryki, syf taki ze naprawdę strach dotknąć czegokolwiek., w metrze żul murzyn rozbijał butelki, agresywny facet na oko z pn Afryki chciał szluga ode mnie a potem euro, bezdomna przed dworcem Du Nord rzucała puszkami #!$%@? szczynami wszędzie mimo, że to wszystko przyciąga bardzo uwagę ale i tak warto pojechać.
Chciałem wrzucić coś innego chodzi o ceny nieruchomości w tym bogatym mieście. I czemu rzadaja tak dużo w porównaniu z siedliskiem w Starym Zdupczynie Szlacheckim Kolonia Nowe Rowy Parcele Majątek #francja #paryz #nieruchomosci #psl
Pobierz PSL_Powisle - Pozdrawiam wykop że stolicy Normandii miasta Rouen. Pierwszy raz jestem...
źródło: comment_1656793042m1zTRyXzdLM6LEcYUjZvcI.jpg
  • 13
@PSL_Powisle:

stolicy Normandii miasta Rouen.

Ale bluźnierstwo. Stolicą jest Caen a nie jakieś napoleońskie wymysły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie lubię tego miasta. Byłoby fajnie, gdyby nie to, że połowa miasta to strefa ciężkiego przemysłu i syf z tym związany
Od czasów Korwina nie przepadam za monarchistami ale dlatego, że w Caen nie byłem nie polemizuje. Właśnie jestem w tym barze koło katedry i lrozmawiam z barmanem i szkoda mi ich młodzi fajni ludzie też się trochę wstydzą za to co dzieje się tu w nocy. Bardzo narzekali na Paryż ale po chwili dodał, że w Rouen jest to samo tylko ze pozna nocą.
Pobierz PSL_Powisle - Od czasów Korwina nie przepadam za monarchistami ale dlatego, że w Caen...
źródło: comment_16567939444g4tuIUkxV9BytJRdPrMNr.jpg