Wpis z mikrobloga

@bocznica: > moje ukochane rejony. Lecisz szutrami? Jak tak to mam sporo śladów z tych rejonów.

Od Siemiatycz droga bedzie dla mnie zagadką wiec nie wiem jaka droga sie trafi. Trase sobie ustwiłem unikając ekspresówek, krajówek itp wiec bedzie trudno, długo i dzikio ;). Jak tarafie na ślady dam znac ;). Mam ambitniejszy plan niż sciana wchodnia ale zobaczymy co wyjdzie. Szurty mile widziane :)
@bocznica: dzieki za potwierdzenie że jest możliwość nad siemianówką się rozbić. korzystam z aplikacji, no nie pamietam nazwy... ale pokazane sa dzikie biwakowiska. Pozdro wielkie!!!
@Blueweb: nie, mieszkam nie po twojej drodze. Zresztą dziś wymieniam silnik w moim motorowerze jutro regeneracja amortyzatorów.
Pytałem się bo napisałeś bojówka 50.
Przy okazji jeśli wyjeżdżasz o 16.00 to trasa spoko jeśli o 10 to dojedziesz na miejsce o 14 i się będziesz nudził.
Na prędkość 70 km/h to tak z 400 km aby się nie nudzić.
I ustalają sobie nocleg nad jeziorami albo rzekami abyś wieczorem mógł się wykąpać
@mpetrumnigrum: dzieki miras za rady. zawsze dodaje bojówke 50 żeby nie było dyskryminacji. Powodzenia tam przy wymianie i oby bez problemu odpalił ;). A co do długosci trasy to pewnie masz racje. To pierwszy dzien wiec na spokojnie te 200 zrobie i dwa jeziora pozwiedzam. Prawdopodobnie masz racje i sie wynudze. Nastepny dzien pewnie bardziej w siodle bede siedział :).
@bocznica: jade w ciomno, rozejże sie. jak by było źle to zajrze do Starego Dworu. wiadomo że to sie spokojniej spi na polu namiotowym :). W sumie w planie mam 2 noce na dziko i noc w hotelu. Bo to w namiocie sie nie wypoczywa konkretnie :)
@Blueweb: jak to twój pierwszy raz to weź:
3 sztuki, koszulek, gaci, skarpet
1 bluzę w nocy będzie robić za poduszkę.
Spodnie zwykłe i motocyklowe.
Materac dmuchany może być taki do pływania po wodzie.
Będzie wygodnie się na nim spało.
Coś na komary, plaster.
KLAPKI POD PRYSZNIC ABYŚ MÓGŁ DO JEZIORA WCHODZIĆ I NIE ROZCIĄĆ NOGI.
Łyżki do kół łatki dętkę małą ręczną jeśli bezdętkowe to piankę ale do busa tą