Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tymajster: nom że ktoś jest gejem #4konserwy mają to gdzieś.. kto co w domu robi.. problemem się staje edukacja że ktoś może być helikopterem. Że dwa facety się sobie podobajo ok ich sprawa.. ale społeczne zmiany płci zależnie od nastroju wydaje się dziwna.. zamiast zapatrywania się w swoje role seksualne.. zdrowiej jest mówić sobie.. dziś spróbuje być pisarzem, dj, piłkarzem.. ¯_(ツ)_/¯
@T3sla:

ukryta opcja PZPR pod płaszczykiem episkopatu


jak już jesteśmy w temacie, to czy episkopat to jeszcze chrześcijanie czy już po prostu rada nadzorcza korporacji usług religijnych?
Nie chcę nikogo urazić, ale istotna część tych ludzi kompletnie nie zachowuje się, jakby wierzyli w jakiegokolwiek Boga, a już na pewno chrześcijańskiego
@T3sla: ja tak sobie ostatnio pomyślałem, gdybym był wierzący, to bym się na nich ostro wkurzał. Są skuteczniejsi w brutalnym oraniu wiary w kraju niż starzy komuniści i nowocześni ateiści razem wzięci, metody mają dość radykalne, jako antyklerykał powiedziałbym, że doceniam determinację, ale powinni odrobinę przystopować. Tuszowanie pedofilii? Oni normalnie potrafią wysłać do spowiadania dzieciaków klechę z prawomocnym wyrokiem za przestępstwa seksualne i orzeczonym zakazem pracy z dziećmi i młodzieżą. (
@Tymajster

walczą o prawa LGBT, poszerzają dostęp do aborcji, minister edukacji i prezydent yrażają się o gejach w samych superlatywach


No przynajmniej tyle dobrego, że tego nie robią. Nadal jednak mają mało wspólnego z konserwatyzmem, wspierają lenistwo i patologię, wykorzystują starszych, wierzących ludzi do kupna głosów, mają komunistyczne zapędy itd.