Wpis z mikrobloga

Odrzucając emocje: organizator zachował się odpowiedzialnie. Jakby piorun trzasnął w tysiące ludzi stojące na gołym polu to byłoby po festiwalu. Zaryzykowali renomę, wzięli na klatę hejterów, ale zachowali się jak trzeba. RiGCz.

p.s. Nie bądźcie przedszkolakami, dostaniecie zwrot biletów lub zniżkę. Lepiej tak niż ryzykować tragedię jak na kaszubach na obozie harcerskim

#opener
  • 68
@StoSloty1488: nie chce mi się nawet dyskutować na ten temat :D nie było mnie tam i leje na to ciepłym moczem. Ale ostro bym się #!$%@?ł gdyby ta akcja dotyczyła mnie. W 2016 na woodstocku lało wiało grzmiało i wszyscy żyli i nie było żadnej żenującej ewakuacji bo i tak wszyscy mieszkali na polu więc gdzie mieliby uciekać. Tu organizator się zesrał bo trochę popadało i grzmiało. Wystarczyło wstrzymać koncerty i
@Anakee:

bo on nie jest Matka Teresą, tylko biznesem. Odpowiada przed prawem za teren imprezy, a nie to co się dzieje z uczestnikami (poza terenem).


Ależ nikt w to nie wątpi. Dlatego właśnie takie spuszczanie się nad ogranizatorem:

organizator zachował się odpowiedzialnie. Jakby piorun trzasnął w tysiące ludzi stojące na gołym polu to byłoby po festiwalu. Zaryzykowali renomę, wzięli na klatę hejterów, ale zachowali się jak trzeba. RiGCz.


uważam za bezzasadne.