Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kmlbnd: Odnośnie miejsca to nie wiem, ale jeśli podróż samochodowa to na wielu orlenach mają zajebiste łazienki dla dzieci, przewijak, fotel do karmienia, mikrofalówka. Nam i młodej dupę uratowało przy jeździe przez całą Polskę
  • Odpowiedz
@kmlbnd: zależy co lubicie. Ja typowo pod spacery byłem w Ojcowie. Tylko musisz mieć rozsądny wózek lub chustę.

Dobra droga, krótka trasa.

Zależy też na ile jedziecie.

Byłem też na Mazurach, okolice Orzysza. Tutaj cześć miejsc tylko z chusta.
Basen mam pod domem, nie szukam na urlopie.
Gorsza droga, ale bliżej. Część miejsc do zwiedzania niedostępna z wózkiem.

Jak coś to pytaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kmlbnd: jesli morze to polecam Apartamenty Michano(przy samym Kolobrzegu), jest basen otwarty a jak pogoda nie dopisze to jest tez zamkniety i tak zwane 'kulkowo'. Minus taki ze jak Wam sie nie chce samemu robic zarcia to trzeba autem skoczyc do Kolobrzegu bo na Pyszne chyba tylko 1-3 knajp dowozi. Co do odleglosci do wielkiej kuwety dla gowniakow przy samych apartamentach to tak spacerem 10min;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kmlbnd: to może ja z innej beczki - mniejsze miasta, jeśli pasuje Ci taki wypoczynek. Bardzo podobał mi się Toruń. Łatwo dojechać, spora baza mieszkaniowa i mocno zróżnicowana, ceny niezłe. Bardzo skoncentrowane miasto i ogarnięte pod turystów.

Jesteś w stanie znaleźć mieszkanie na Booking gdzie w promieniu kilometra-dwóch pieszo bedzie:
Bardzo fajna starowka;
Male zoo z ogródem botanicznym;
Normalny sklep (typu biedra);
Normalne parkowanie;
Plaża miejska (taka sztucznie usypana, obok auta
  • Odpowiedz