Wpis z mikrobloga

Spin z "Jadczak nie odkrył niczego nowego" nie przyjął się zbyt dobrze to teraz Ksysio stosuje druga ze swoich technik czyli mówienie że druga strona się skompromitowała. Co głupszy widz i czytelnik to kupi ale w opisywaniu faktów nie ma nic kompromitującego.

Wydaje mi się też że Jadczak już tego Stanowi nie odpuści.

#kanalsportowy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Gdyby Jadczak zatrzymał się na pierwszym artykule i nie grzał dalej sprawy drąc się na lewo i prawo jaką to zajebistą robotę nie zrobił i uderzają dalej w każdego na oślep, to może i faktycznie ta teza, że wyjaśnił Michniewicza by się przyjęła, ale zmęczył ten temat i teraz rolę się odwróciły. Oczywiście nie na wykopie bo tutaj ludzie po prostu jak kogoś nie lubią to i gówno zjedzą
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: No to porównaj sobie tweety pod pierwszym artykułem wklejonym przez Jadczaka z tymi pod dzisiejszym, zobaczysz różnice.
Stanowski zawsze ma grono jakiś swoich hejterów więc to, że go czasem jadą nawet jak nic nie zrobi to norma.
  • Odpowiedz
@rakiwo: to jest stały cykl Jadczaka, kompromituje w tym momencie słuszną sprawę. Ten gość nie zna umiaru, co z jednej strony jest dobre, bo podejmuje tematy których inni się boją, vide Wisła Kraków, z drugiej powoduje, że gościa przestaje się traktować poważnie.
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu nie no, ale porównując ten artykuł z artykułem o Grubasie to ten wyszedł słabo.

Widać, że pisany na kolanie. I jest to tym bardziej przykre, że nie trawie ani grubasa ani Stanoskiego i z wielką chęcią bym zobaczył jak jeden i drugi sobie te głupie ryje rozwala.

Następnym razem Jadczak zamiast się podpalać i strzelać slepakami byle wrzucić odpowiedź w momencie gdy temat jest grzany, powinien poświęcić wiecej czasu na
  • Odpowiedz
strzelać slepakami byle wrzucić odpowiedź w momencie gdy temat jest grzany, powinien poświęcić wiecej czasu na research. I szczerze liczę że nie odpuści


@Niemamwiedzy: tylko, że on nie jest w stanie zrobić większego researchu na sprawę tak odległą. To strzelanie ślepakami to, albo żeby zdobyć atencję, albo żeby właśnie reaserch przyszedł do niego. W sensie o patrzcie grzebię w tym jak macie jakieś info to podrzucajcie, a może chce ktoś
  • Odpowiedz