Wpis z mikrobloga

obtłukiwanie samochodów drzwiami własnych pojazdów jest bardzo #!$%@?ą tradycją i ostatnio niemal doświadczyłem to na moim samochodzie. Siedziałem w aucie na parkingu i czekałem sobie grzecznie. Do samochodu obok wsiadał facet z córką 7/8 lat. Mała wsiadała do tyłu i radośnie, i dużą werwą #!$%@?ęła w mój samochód (w listwę na szczęście i nic się nie stało), ale koleś jak niby nigdy nic odpala i cofa... Ja jeszcze nie wiedziałem, czy coś się nie stało, więc wyskakuję z auta, a gość zdziwiony, bo nawet nie zauważył, że mała #!$%@?ła drzwiami we mnie. Gość oczywiście #!$%@? córkę, więc mu zwróciłem uwagę, że to jeszcze małe dziecko i sam powinien wsadzać je do samochodu i zapinać pasy, sprawdzać czy podstawka prawidłowo leży na siedzeniu itp. Na szczęście spalił buraka i przeprosił, więc może akcja edukacyjna przyniesie jakiś rezultat. #samochody #motoryzacja #parkowanie #odszkodowania
  • 9
@pogop: ostatnio przyglądałem się nowym furom - mało która ma jeszcze listwy na drzwiach.

ciekawe czy to jakiś spiseg, czy może plebejskie kawałki plastiku nie pasują do nowoczesnych, fluidycznych i multiinterfejsowych kształtów karoserii?
@Sepang: no właśnie mnie też to zastanawia. szubki rzut oka na allegro i znalazłem tylko kilka samochodów z 2012 i 2013 z listwami i to w większości lakierowanymi. Nawet typowo miejskie autka nie mają.