Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WstretnyOwsik: Pamiętaj, jak nie chcesz usprawiedliwiania zbrodniarzy na Wołyniu, to jesteś nacjonalistyczną świnią.
O fragmencie z pradziadkiem się nie wypowiem, bo to już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: no i? Niemców, Węgrów, Żydów też mamy jechać? Po c--j żyjesz przeszłością. Było minęło historia. W sumie jakby tak patrzeć na całość to co z USA i Japonia? I tak można wymieniać kraj po kraju
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: ja mam co bronić i mam jaja żeby w razie czego tłuc kacapów - nie mam zamiaru tym c----m ustępować i uciekać jak Panna przed nimi. Mam rodzinę, dom, ziemię na którą długo pracowałem - w dupie mam polityków i kto kim się wyręcza - bronię swojego. Nie zrozumie tego ktoś kto siedzi przed komputerem 20h dziennie i gra w gry nie mając rodziny i mieszkając u rodziców. Takich
  • Odpowiedz
@Fromsky: To żeś się dowartościował tym wpisem, jaja to ci pewnie urosły o całe 3 cm. Przeważnie tacy jak ty to tylko dużo gderają właśnie na takich portalach typu wykop itp. A jak przychodzi co do czego to pierwsi spierd****ą.
  • Odpowiedz
Po c--j żyjesz przeszłością. Było minęło historia.


@Fromsky: ej nie
jestem tu pierwszy do prostowania postów pierniczących głupoty o Banderze (bo do Szuchewycza się trzeba przypierniczać a nie Bandery) albo chętnie tłumaczący jakie mechanizmy do całej sprawy doprowadziły (radosna polityka "od ściany do ściany" prowadzona właśnie na Wołyniu - w innych województwach gdzie od lat była niechętna ale stała polityka wobec Ukraińców jakoś nie doszło do takich wydarzeń)

ale pisanie
  • Odpowiedz
@Fromsky: różnica pomiędzy Niemcami a Ukraińcami jest taka, ze Niemcy nie walą sobie konia do Hitlera, Rudolfa Hessa itp. Nie organizują również anty-polskich manifestacji za przyzwoleniem lokalnych władz, nie uczą również w szkołach, ze naziści to bohaterowie xd.
  • Odpowiedz
Pamiętaj, jak nie chcesz usprawiedliwiania zbrodniarzy na Wołyniu, to jesteś nacjonalistyczną świnią.


@RazumichinZiK: jeżeli genezę Rzezi Wołyńskiej nazywasz "usprawiedliwaniem" to jesteś nacjonalistycznym fanatykiem, albo płatną ruską onucą.
Ty jesteś raczej pierwszą opcją, bo wydajesz się zwycajnym głupkiem, bo cię nie kojarzę z wczesniejszych działań w trakcie wojny.
  • Odpowiedz