Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 21
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:03, Piątek, 01 lipca 2022. Imieniny: Haliny, Mariana, Marcina. Słońce wstało dziś o 04:16. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:24. Ciemna noc zapadnie o 00:09, ale gwiazd można wypatrywać od 22:19. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 19
W końcu piątek. Wieczorkiem grilla zrobię, będzie kiełbasa i karkówka. Już nie mogę się doczekać :) no chyba że deszcz pokrzyżuje plany (°° Lewa strona klimy w aucie cos zaczyna słabiej chłodzić, czas chyba dobić czynnik. Ciekawe jak to cenowo wygląda bo już dobrych 5 lat tego nie robiłem. Trzymajcie się w te upały i pijcie dużo wody. Hej!
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Dziś muszę odebrać pierścionek od jubilera, który zaniosłam do powiększenia. Jutro po pracy jadę nad Rusałkę, a stary znowu wyjeżdża na weekend. Już ukrop się zaczyna. Niebieski dostał premię w pracy i z tej okazji kupił nowy wentylator xD Z pilotem, timerem, 12
Pobierz o.....i - Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @...
źródło: comment_1656657055jmEoqCNRocvYhRNlcX7hvr.jpg
@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi

Uszanowanko. () Wyciągnąłem dziś kartę szansę 'wychodzisz ze szpitala, udajesz się do domu, przechodzisz przez start i pobierasz hajs od ZUSu za 3 tygodnie zwolnienia' (inna sprawa że za poprzedni szpital jeszcze przelewu nie dostałem)

Dostaje ostatnią dawkę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Siemandero. Muszę wam powiedzieć, że wczoraj to się aż zirytowałem. Koło 20:00 zrobiło się ciemno, wiało, zrobiło się trochę chłodniej, patrzę ciemna chmura nachodzi, będzie padać (). Zaczęło kropić, pokropiło trochę do 22:00 i dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°). Deszczu nie było, chmura się zatrzymała tuż przed moją miejscowością i się wypadała gdzie indziej. A ja zostałem z 25°C