Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: Nie no nazywajmy rzeczy po imieniu. Za Wołyń w pełni odpowiadają Ukraińcy ale retoryka oparta na dawnych zbrodniach tłumacząc de facto agresję Rosji na UA jest też zajebistym pomysłem aby zagrać na pierwotnych instynktach szaraczków. Polak zawsze żyje przeszłością dlatego zawsze będzie w ciemnym tyłku historii. Prawda jest taka, ze obecni ludzie żyjący na Ukrainie mieli praktycznie zerowy wpływ na to co się działo, a to co się u nich
@M4rcinS: ale po co ci skoro z tych artykułów wiadomo o co mu ogólnie chodziło?
kolega mi to przetłumaczył kiedy dopiero pojawiło się znalezisko, w taki sposób:
"Generalnie prowadzący sam nie może uwierzyć i zarzuca mu że ten punkt widzenia ma na całym świecie tylko Ukraina
Więc na pewno typ na poważnego nie wychodzi
Wytyka ruską agenturalna działalność po czym sam zamiast przyznać fakt i tym samym zamknąć temat to jak
@MxS89: A gdzie ktoś tu próbuje usprawiedliwić agresję z 2022 roku rzezią wołyńską, bo nie zauważyłem? Sponsorowana propaganda już wam tak sprała mózgi, że do jakiejkolwiek krytyki Ukrainy dopowiadacie sobie bóg wie co i jak ktoś krytykuje np pomysł zwolnienia Ukraińców z płacenia podatków na okres 4 lat(sic!) to w waszych oczach tak jakby dokonywał rozstrzeliwań w Buczy. A najzabawniejsze jest to, że robicie Ukrainie i Ukraińcom niedźwiedzią przysługę i za
ale retoryka oparta na dawnych zbrodniach tłumacząc de facto agresję Rosji na UA jest też zajebistym pomysłem aby zagrać na pierwotnych instynktach szaraczków


@MxS89: op nie tłumaczy agresji Rosji na ukrainę wołyniem. ambasador ukrainy powinien wiedzieć żeby nie mówić takich rzeczy, w końcu jesteśmy ich największymi sojusznikami, a to dla nas delikatny temat. ambasador chyba rozumie co takie słowa oznaczają? od tego jest żeby reprezentować swój kraj. no ale ty jesteś
@Stallion45: Atak Charmanderów. Nigdzie nie napisałem ani o podatkach ani nie broniłem opa. Po prostu stwierdzam, że wrzucanie Wołynia, czasów II Wojny światowej w obecną dyskusję na temat konfliktu na Ukrainie jest równie głupie jak mówienie, że za Wołyń nie odpowiadają Ukraińcy. Ja nikomu nic nie robię i przestań grupować ludzi według własnych przekonań. Praktycznie nie udzielam się na tym tagu, a Ty mi tutaj przypisujesz przynależność do jakiejś grupy( ͡