Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyrzucam śmieci po swoim zbieractwie i ogólnie "gorszym okresie w życiu" - Lepiej późno niż wcale
Teraz pytanie, większość rzeczy posegregowałem, ale już pod koniec żeby przyspieszyć robotę wrzucałem wszystko pogniecione jak leci do worków, jaka jest szansa, że się ktoś przyczepi jak wyrzucę "całkowitą mieszankę" śmieci do zwykłych odpadów komunalnych? Będzie z tego 4-5 worków 60l
Mam jeszcze 3 worki posegregowanych rzeczy ale przez to, że kosze są małe (nie czaję dlaczego jest mały kosz na papier i plastik/metal jak to niby jest dla 5 kamienic.) To teraz mi to tu leży, i pytanie, czy też mogę to ewentualnie wrzucić do tych odpadów komunalnych?

#smieci #segregacja #patologia #zbieractwo #segregacjarasowa #recykling

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bd858660d9931b2e8eb1e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania nie możesz, te zmieszane już wyrzuć do zmieszanych, ale te posegregowane możesz popakowac w woki odpowiednie do odpadu i odstawić obok śmietnika. Swoją drogą jak macie problem z przepełnionymi kubłami to zgłosicie to zarządcy nieruchomości, powinni wam postawić większe albo zwiększyć częstotliwość wywożenia
kierpce marzanny: Zależy co i zależy gdzie. Ja sprzątałem mieszkanie po rodzicach to #!$%@?łem wszystko w duże wory, stare książki, zgniłe jedzenie z lodówki, ubrania i dywany. Po prostu nie wyrabiałem psychicznie likwidując miejsce gdzie się wychowałem, gdzie był mój dom, nie tylko w sensie fizycznym, ale emocjonalnym. Ojciec zmarł, mama straciła rozum i wylądowała w domu opieki, gdzie nie kontaktuje. To było mieszkanie w małej miejscowości, nikt od śmieciarzy nie