Wpis z mikrobloga

Tak jak ostatnio wrzuciłem stolik nocny ze szpuli po kablu
Który cieszył się sporą popularnością, postanowiłem dla syna na 3 urodzony za miesiąc zbudować DOMKO-STATEK z najróżniejszych palet ¯\_(ツ)_/¯
Dzisiaj był pierwszy dzień przymiarek:
*
1. Ogarnąć jakie rodzaje palet mam i jak je wykorzystać, brakuje mi jeszcze jakieś 7 sztuk palet ()
*
2. Zrobić #bigkahunadick z cegieł jako szalunek
*
3. Wstępnie poukładać i określić projekt "domku w statku"
*
4. Wyrównać cegły i przygotować cały spód na następną wolna chwilę.
*
Teraz będzie sporo pracy przede mną bo skręcanie wkrętarka to jest nic ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Cięcie, docinanie, szlifowanie, malowanie, "podłoga", dekoracje, no i nie starczyło palet żeby zobaczyć jaki będzie dach z papą ()
Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać to za miesiąc ?
Klikajcie plusa to będę wołać ()

AVE

#diy #chwalesie #stepujacybudowlaniec #recykling #heheszki #zrobtosam #tatacontent #dzieci
Pobierz Dumle007 - Tak jak ostatnio wrzuciłem stolik nocny ze szpuli po kablu
Który cieszył ...
źródło: comment_16566135569pjKu2MrgCG4v8wLd6Yc1E.jpg
  • 21
@Dumle007: Nie chcę gasić twojego zapału... ale muszę. Pamiętaj, że to ile pracy w to włożysz nie musi w żadnym razie proporcjonalne z radością jaką dzieciakowi tym sprawisz. W skrajnym przypadku, ty pokażesz dzieciakowi wypasiony domek, on się ucieszy... a po chwili znajdzie taki fajny patyk w kształcie pistoletu i już tylko tym się będzie bawił. U Ciebie może być inaczej, u mnie i moich znajomych najczęściej było tak jak opisałem.
@63274682374: oj uwierz mi. Mój syn niczym się szybko nie nudzi ;) A na aktualny moment wiem co lubi i co mu się podoba, więc przez miesiąc mu się nie zmieni ( ͡~ ͜ʖ ͡°) nawet jak będzie tylko na te lato, to wiem że będzie za każdym możliwym razem chciał tam iść i sprawi wiele radości, zabaw, jaki i jego własnych spędzonych chwilach, jak po kryjomu
Dobra sorry jak skończę domek i zrobię zdjęcia końcowe to już nikogo nie zawołam. Olać te plusy, myślałem że kogoś to zainteresowało


@Dumle007: pewnie kogoś zainteresowało, ale to że interesuje się fotowoltaiką nie znaczy że chcę dostawać telefony w tej sprawie. Trochę się za bardzo podpaliłeś i uzyskałeś odwrotny efekt tym wołaniem. Życzę powodzenia i jak planujesz więcej majsterkować to wymyśl sobie jakiś tag i zainteresowane osoby będą sobie obserwować, ewentualnie
@Dumle007: nie słuchaj tych #!$%@? debili mordo, rób swoje i wołaj np. mnie, bo fajne rzeczy robisz.
Większość z nich siedzi pewnie na #famemma i tego typu gównach, a jak ktoś robi coś konstruktywnego, to im się nie podoba, bo jedyna konstrukcja jaką w życiu stworzyli to ich nieudane życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Załóż tag, rób swoje i ogólnie niech dobry przekaz leci, niech to się