Wpis z mikrobloga

Trzeba być chyba psychopatą, żeby nie mieć takiego #!$%@?. Przyjemne 21C w pokoju, zaraz wsiądę do klimatyzowanego auta i pojadę do klimatyzowanej restauracji wypić sojowe latte

Najlepsza pogoda do życia to nie być biednym, albo przynajmniej głupim i nie korzystać z dobrodziejstw jakie daje klimatyzacja

#polska #pogoda #zalesie #krakow #pdk
Pobierz Atreyu - Trzeba być chyba psychopatą, żeby nie mieć takiego #!$%@?. Przyjemne 21C w p...
źródło: comment_1656589460GpynpAAc6oZ1TYOfEJEL23.jpg
  • 57
@Atreyu: A ja uwielbiam jak jest w #!$%@? gorąco, uwielbiam jak pot spływa po jakach przy wysiłku. Lubię jechać na rowerze cały upojony albo po pracy wyżymac mundur. Okolice 30st to dla mnie najlepsza temperatura do życia kocham to
@Atreyu sam mam od kilku lat i nie wiem jak obecnie można bez tego funkcjonować. Leję jak teraz wszyscy lamentują, że nie da się z domu pracować i biegają do biura bo tam przecież jest takie cudo jak klima... nie kosztuje to majątku a te mityczne rachunki za prąd to chyba tylko płacą ci co mają ból dupy jak widzą u kogoś jednostkę zewnętrzną.
U mnie nie widać, mam wszystkie na dachu
@Atreyu: 21 stopni to przeginanie w drugą stronę, na zewnątrz 33 parówa w środku 21 wyjdź teraz choćby na 5 minut do żabki albo do samochodu i masz przepis na przeziębienie albo po prostu gorączkę. niższa temperatura tak ale nie aż tak chyba niska
@Atreyu: @justyna-: mam zmywarkę, elektroniczną suszarkę do prania, bidet czy odświeżacz powietrza, nie mam klimatyzacji. Ale wykopki oczywiście hurr durr jak można w domu nie mieć klimy XD Każdy ma inne potrzeby.