Wpis z mikrobloga

@Atreyu: > Najlepsza pogoda do życia to nie być biednym...
Zesrałeś się bogaczu tak mocno Twoja e-pralka sterowana ajfonem nigdy nie dopierze Twoich majtek CK. Do tego pewnie jesteś w hotelu albo wynajmujesz mieszkanie. Poznałem ludzi mających ferrari w garażu w domu z basenem co nie wywyższali się jak Ty paniczu xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: tez zalozylismy w zeszlym roku z różową, powiem tak: żałujemy ze wczesniej tego nie zamontowalismy, raptem 3300pln a przy takich upałach jak teraz(zeszły weekend 37stopni) to jest jak zbawienie, do tego mozna z apki zdalnie wlaczyc i przyejechac do chlodnego domku, do tego z funkcja grzania zimą petarda
  • Odpowiedz
@ToTylkoMojeZdanie: ziom, odpisujesz na jakąś formę pasty czy innego szyderczego wpisu typu śmieszkowanie

No i ktoś mógłby stwierdzić, że wymyślając tyle kreatywnych inwektyw to ty jesteś strona w konwersacji, która dokonała niekontrolowanej defekacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mahalladamnit: na szczęście mam piec gazowy, chociaż w najbliższym czasie nie wiadomo co będzie z gazem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pokeminatour: u mnie na szczęście na dolnej kondygnacji rzadko jest powyżej 25 stopni. Dziś dobiło do 27, większej temperatury to od wielu lat nie było. Gorzej jest na piętrze gdzie w jednym pokoju, który ma 2 okna na południe i 2 okna dachowe- jest
  • Odpowiedz
@Catmmando: Jak nie umiesz korzystać to tak, wystarczy odpalić to gówno w automatycznym trybie na 23-24 stopnie, gdy nie grzeje tak mocno to tryb spania i rachunek jest bardzo znośny
  • Odpowiedz
@Kadej: mam dom z oknami poludnie/polnoc, mala stodola, taki pokoj dzienny z aneksem w sumie ok 35m z 2 oknami 160 na poludnie i dwie sypialnie po 15m z oknami na polnoc. Klima wisi nad naroznikiem i wieje w strone czegos co mozna nazwac korytarzem. Podaje sie niby 1kw/1m2 ale nie ma co przesadzac. Nie oczekuje 16 stopni w domu gdy na zewnatrz jest 32. Najwazniejsze to nie wpuszczac gorąca
  • Odpowiedz