Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie dla trochę bardziej dojrzałych pasków. Jak często myślicie o swoich byłych lub pierwszej miłości? Czy np. Po 10 latach zdarza wam się do tego wracać pomimo, że jesteście w szczęśliwym związku? Przyznam, że zdarza mi się podglądać społecznościówki ex z ciekawości. A potem tydzień wspominam i przeżywam chociaż nigdy bym się już z tą osobą niezwiązał. Z drugiej strony jeśli ona mnie wcale nie wspomina to byłoby mi jednak przykro.

#feels #ex

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bcb94f9de0cb525db3cdac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Singiel here. Przejrze sobie może raz w roku jak mi się coś przewinie na feedzie w socialach, ale bez większej ciekawości. Ale to może być kwestia tego jak się ten związek skończył xd
@AnonimoweMirkoWyznania: W ogóle, gdyby nie to że znajomi spotkani przypadkiem mi powiedzieli że się ożenił, albo że tam ojciec mu umarł to nic bym nie wiedziała o jego życiu. Spędziliśmy razem 7 lat, a ja nawet nie pamiętam uczuć jakie do niego żywiłam. Jakieś 3 tygodnie temu widziałam, że dzwonił w nocy, ale nie oddzwoniłam i nie mam zamiaru. Po latach w ogóle jestem zdziwiona, że się związaliśmy i trwaliśmy tyle
@AnonimoweMirkoWyznania: dla higieny emocjonalnej rozstanie powinno być burzliwe: wypominanie sobie wszystkiego, trzaskanie drzwiami, wywalanie pamiątek do śmieci i masa innych negatywnych zachowań. Dzięki temu nikt nie pomyśli by do kogoś takiego wracać. A jeśli wszystko przebiegało w cywilizowany sposób, dwoje ludzi zachowa do siebie szacunek i przez lata jedno i drugie może myśleć czy nie byłoby lepiej z nim/nią? ( ͡° ʖ̯ ͡°) czasami w różnych dziwnych