Wpis z mikrobloga

Dzwoni chłop z #orange o przedłużenie umowy bo minęły już 2 lata pytam o cene a on, że zamiast +-84 zł to teraz będe płacił 99 zł + 4zł miesięcznie za tą samą prędkość + jakbym chciał wymienić sobie router na funboxa 6 bo dodatkowo o to zapytałem. Wydaje mi się, że powinienem dostać jeszcze jakąś zniżke za to, że przedłużam a nie podwyżke? Gadał o inflacji to nie wiem czy chciał mnie wyrolować czy faktycznie tak jest? XD
#internet
  • 19
@Cunpollino: No ja z Orange w tym roku zrezygnowałem po około 10 latach, jak kończyła się umowa to nawet powiedziałem, że dostałem lepsza z tmobile a oni mimo to wciskali mi droższy pakiet usług niż miałem. Dla mnie żenada. Tyle lat, zawsze płaciłem w terminie i wcale nie miałem najtańszej taryfy a ci zamiast chciciaz trochę rozszerzyć ofertę i zostawić stara cene to jeszcze mi wciskali drożyznę.
@krzywy_kanister: Niekoniecznie. Mam jedne numer stacjonarny firmowy którego umowa wygasła 3-4 lata temu i od tamtej pory leci na czas nieokreślony. Dostałem ostatnio list ze inflacja i podnoszą o 5zl.

Oczywiście jeszcze tego samego dni przeniosłem do innego operatora a tal to by pewnie umowa dalej leciała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jerry_owies: wystarczy że złożysz wniosek o przeniesienie i zadzwoń do bok i powiedz że chcesz rozmawiać z działem utrzymania klienta. Wtedy dostaniesz lepsza ofertę.