Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś cashbacku, ostatnio korzystałem z Expecta i Betclicka. Aktualnie widzę, że Betsson daje 400zł cashbacku, jednak z 5 lat temu zakładałem tam konto z zamiarem grania (nigdy nie wpłaciłem ani złotówki).

Czy zakładając nowe konto mogę nie dostać bonusu? Nigdzie nie widzę regulaminu tej promocji na ich stronie -,- Ani słowa o ewentualnym obrocie wygranej też nie ma

#bukmacherka #betsson
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hemus: Warunki i Zasady:

- Niniejsza oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto między 14/10/2013 a 31/12/2013.

- Maksymalny bonus na jednego użytkownika wynosi 400PLN/100EUR lub odpowiednik tej kwoty w innej walucie
  • Odpowiedz
@Hemus: To nie bonus, tylko Cashback. Z promocji korzystasz dopiero wówczas, kiedy przegrasz. Jeśli wygrasz kupon ze swojego depozytu = możesz wypłacić. Jeśli wtopisz depozyt, dostajesz 400 zł na konto bonusa, który musisz obrócić po kursie 1,5 w górę na pojedynczy zakład (bez aku, trochę bolesna sprawa).
  • Odpowiedz
@Hemus: No expekt i betclick to ta sama firma (coś jak multibank/mbank) i niestety, odosobniony przypadek ;) Swego czasu był też taki myk na sts.pl, teraz trzeba obracać
  • Odpowiedz
@Hemus: To już lepiej postaw na jakieś zakłady typu: Wynik parzysty/nieparzysty albo Drużyna 1 / 2 pierwsza wykona rzut z autu. Wtedy kursy są ok. 1.90 na każde zdarzenie
  • Odpowiedz