Wpis z mikrobloga

Lewacka marksistowska indoktrynacja to nie jest wymysł naszych czasów. Okazuje się, że byliśmy jej poddawani już w dzieciństwie. A wszystko za sprawą Fasolek. Pokolenie 20 i 30-latków było stracone już na starcie.

No spójrzcie tylko.

"Fantazja"? Piosenka o zabawie i narkotykach. ""Wszystko będzie różowe"? "Bawić się na całego"? SZKIEŁKO? Wiadomo, że lewactwo chce się tylko bawić i wszystko mieć za darmo.

"Kolorowe kredki"? Pan poseł Janusz Kowalski już się wypowiedział na temat propagandy lgbt w postaci kolorowych kredek sprzedawanych w sklepach. 3 kolory - czarny, biały i czerwony - w zupełności wystarczą. W ostateczności można jeszcze dodać do kompletu szary. Pakowanie dzieciom do tornistrów kredek w kolorach tęczy to po prostu zwyczajne pranie mózgu.

"Witaminki"? Jawna propaganda wegetariańska i wegańska, przecież wiadomo, że chłop może być silny wyłącznie dzięki diecie mięsnej, a tu sugerują, że za siłą stoją jakieś warzywka. Jak nie wierzycie, to posłuchajcie sobie Jordana Petersona. Steki górą!

"Mydło lubi zabawę"? Promowanie częstego mycia mydłem o zapachu kwietnej łąki to już naprawdę gruba przesada. Wiadomo, że prawdziwy Polak myje się rzadko i tylko szarym mydłem o neutralnym zapachu. Kobieta to co innego oczywiście.

I nie każcie mi nawet wspominać o tej ekologicznej papce propagandowej w postaci "Kapitana Planety", takie bajki powinny być zakazane.

#fasolki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #heheszki #lewactwo #pasta
  • 5