Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 614
#pracbaza #antynatalizm #dzieci #heheszki

Gadka z 5 letnią dziewczynką z autyzmem atypowym w trakcie terapii:

- Nie wiem co moim rodzicom przyszło do głowy z tym dzieckiem.
- Z jakim dzieckiem?
- Ze mną! Oni nie potrafią się w ogóle za mnie zabrać.

Rozwaliła mnie do reszty tym XDDDDD

  • 58
  • Odpowiedz
Przed decyzją o dziecku każdy rodzic powinien zdać sobie sprawę z tego, że istnieje ryzyko, że ich dziecko będzie cierpiało. Ryzyko podejmują rodzice, a konsekwencje spadają na dziecko. Jak to nazwać?
  • Odpowiedz
  • 2
W sumie robi wrażenie taki rodzaj refleksji u 5-latki


@622xc niestety prędzej powtarza to co zasłyszała od rodziców, podobno dzieciaki w tym wieku są jak gąbki i potrafią wchłonąć wiele rzeczy z otoczenia
  • Odpowiedz
autysty to mnie niesamowicie zadziwiaja. Mam takich co jedyne mówią to "no nie", albo takich co w wieku 2 lat potrafili czytać.


@innigri dużo jest niepełnosprawnych intelektualnie? Jak to oceniasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WielkiNos: intelektualnych nie, najgorzej to społecznie i emocjonalnie u autystów. Takich ciężkich przypadków, gdzie widac że dziecko nigdy nie bedzie samodzielne to tak z 20% mam z moich pacjentów, ale ja to w przedszkolu i integracyjnym robię, a nie specjalnym, a to tam mają ciezszy kaliber.
  • Odpowiedz
@skitarii: xD o jak zgniłem. Typ najpierw pisze:

nie - po prostu wiekszosc z was/ludzi to tepaki a normalni ludzie maja takie rozkminy i wczesniej


a się okazuje że to jakiś gimbus postujący na famemma xDDD widać że intelektualna elita

@sprawdzajacy niezły z ciebie herbatnik xD

Jesteście jak te laski od "jestem inna niż wszystkie starter pack"
  • Odpowiedz
Jesteście jak te laski od "jestem inna niż wszystkie starter pack"


@pAST3RZ: dla takich jak on powinno się zrobić templatkę "myślę samodzielnie i wiem jak działa świat, a wszyscy inni to debile - starterpack"

XD
  • Odpowiedz
@innigri: Myślisz, że ona sama sobie wykoncypowała coś na takim z punktu widzenia dziecka poziomie abstrakcyjności? Dzieciaki to świetne papugi. Powtarzają, ale nie wiedzą dokładnie co. Coś mi się zdaje, że gdzieś to po prostu zasłyszała i powtarza. Zasłyszała np. od dziadków albo kogoś takiego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos: intelektualnych nie, najgorzej to społecznie i emocjonalnie u autystów. Takich ciężkich przypadków, gdzie widac że dziecko nigdy nie bedzie samodzielne to tak z 20% mam z moich pacjentów, ale ja to w przedszkolu i integracyjnym robię, a nie specjalnym, a to tam mają ciezszy kaliber.


@innigri A w jakim wieku to się da określić?
  • Odpowiedz