Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: też zawsze mi było żal jak widziałem ludzi robolujących na stropie, gdzie przecież musisz mieć buty robocze, a nie sandałeczki, długie spodnie, itd itd. W takie dni upał doskwiera plus gorąc bucha od maszyn. #!$%@?. Dlatego wielki szacunek dla tych wszystkich panów (nawet jesli bardzo często ich robota to w 75% #!$%@? się) bo jednak zazwyczaj warunki są albo złe, albo bardzo złe.
@suqmadiq2ama: i kierowcy.. nie należy zapomniać o kierowcach którzy muszą zdychać w kabinach bez klimatyzacji, gdzie wyjście an 35 stopni na zewnątrz daje uczucie chłodu. Ciekawe czy kiedyś w Polsce ktoś się za to weźmie.. musiałoby chyba dochodzić do zwiększające się ilości wypadków z powodu zasłabnięcia czy dekoncetracji przez upały.. bo jednak kierowca musi być skupiony na tym co robi i mieć dobry czas rekacji.

to nie dawne czasy kiedy 30
@suqmadiq2ama: Moja pierwsza praca to były wykopaliska archeologiczne. Po 8h pracy w pełnym słońcu wracałem do domu, myłem się, jadłem i spałem do wieczora, ale i tak wiadomo że Anetki w biurze miały gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wyk0pek95: que?

EDIT: zarabiają siano ponieważ (niestety) jest zbyt duże rozwarstwienie w płacach jeśli chodzi o zawody. I to się zemści, w zasadzie już się mści, bo wiele specjalizacji, wbrew pozorom bardzo potrzebnych i wartościowych, zanika. I to nie jakiś tam wolny rynek jest tego przyczyną, tylko właśnie zmanipulowany "wolny rynek" gdzie coraz grubsze ryby zgarniają coraz więcej, dyktują stawki z dupy i w ten sposób psuja wszystko dookoła. I to