Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beksajt: swoją drogą jak to działa jak taki kierowca zaprzeczy tej sytuacji, stwierdzi że nagranie to fake a Twoja kamerka nie ma homologacji?
  • Odpowiedz
@muse: pewnie by się przed sądem tłumaczył. Nie było tutaj pomiaru prędkości więc żadna homologacja nie jest potrzebna. Podejrzewam też, że musiałby w jakiś sposób udowodnić że nagranie jest fejkiem. Skoro chce podważyć dowód, to musi mieć jakiś argument.
  • Odpowiedz
@beksajt: to jest jedno z gorszych miejsc w Gdyni jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Od strony centrum jest podwyższenie prędkości do 70kmh, a przez to, że kierowcy są przyzwyczajeni, że nikt tamtędy nie chodzi - wychodzą z założenia, że i tym razem nikt nie będzie szedł.
  • Odpowiedz
@beksajt: no właśnie wydaje mi się, że udowodnienie że stworzenie takiego fejka jest możliwe już jest dobrym argumentem. Wystarczy popatrzeć na deepfake czy rendery 3d. Czy wtedy sąd powinem wierzyć bezgranicznie w taki dowód nadesłany od randomowej osoby? To spore pole do nadużyć, wtedy np. z deepfakiem można stworzyć fotomontaż i wsadzić kogoś za kratki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beksajt: Co napisałeś w treści maila ze cię nie wzywali? Ja ostatnio wysłałem filmik i poprosili o moje dane osobowe i kontaktowe celem wezwania jako świadka :/
  • Odpowiedz
@tusk: Podałem wszystkie dane których wymagają:
https://pomorska.policja.gov.pl/pom/wolnytekst/78623,Stop-Agresji-Drogowej.html

W celu szybszej reakcji ze strony Policji, wraz z materiałem, proszę przesłać następujące informacje:

data i godzina zdarzenia (miejscowość, nr drogi, nazwa ulicy),

dane pojazdu (marka, nr rejestracyjny),

dane zgłaszającego (imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy).


Zgłosiłem oczywiście oba pojazdy.
  • Odpowiedz