Wpis z mikrobloga

Serdeczne gratulacje dla Marcina Iwińskiego i reszty zarządu!

Kapituła konkursu "Przedsiębiorca Roku UW" doceniła firmę CD Projekt RED SA przyznając jej główną nagrodę "Master of Buisnes". Redzi pomimo nieudanej premiery swojej najnowszej gry i problemów tym spowodowanych podźwignęli się i idą dalej. Kolejne trafione decyzje jak restrukturyzacja firmy, zakup nowych studiów, zmiana strategii marketingowej, ciągłe wspieranie Cyberpunk 2077 powodują stopniowe odzyskiwanie zaufania graczy i fanów firmy. Również dobra sytuacja finansowa spółki pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Życzymy więcej sukcesów rebeliantom spod znaku szkarłatnego kardynała!

https://www.uw.edu.pl/rozstrzygniecie-konkursu-przedsiebiorca-roku-uw-2022/

#cdprojektred #wiedzmin #wiedzmin3 #cyberpunk2077
pablo397 - Serdeczne gratulacje dla Marcina Iwińskiego i reszty zarządu! 

Kapituła...

źródło: comment_1656395961QQLFWALi4aenPa96pn3xf1.jpg

Pobierz
  • 14
powodują stopniowe odzyskiwanie zaufania graczy i fanów firmy


@pablo397: No nie wiem... Nagłe cofnięcie licencji The Witcher School i przekreślenie wieloletniej współpracy, dosłowne zdeptanie Monster Slayera najnowszymi aktualizacjami nastawionymi wyłącznie na zysk, wydawanie coraz to nowych "kolekcji" wiedźmińskich, które mają za zadanie jedynie zwiększyć wpływy do budżetu...

No ja nie wiem czy to tak się buduje zaufanie...
@niewiempoco: no tak to w życiu jest. Krwiożerczy kapitaliści chcą przede wszystkim zarabiać kasiorę. Dlatego nie zobaczyliśmy żadnego dodatku do najnowszych gier rockstara czyli GTA 5 i RDR2 czy Bethesda wydająca kolejne wersje Skyrim. Na szczęście mamy rynek gier indie, gdzie deweloperzy-pasjonaci robią gry z misją.

CDPR częściowo chcieli naprawić błędy uruchamiając na bezprecedensową skalę program pełnych zwrotów gry (co spowodowało konflikt z Sony i wycofaniem gry z PS store) i
@pablo397: ba oni nawet nie wiedzieli ze silnik jest skopany bo ich podwykonawcy oszukiwali i mowili ze działa idealnie, a oni przesuwali premierę zeby dopracować każdy szczegół night city. do tego nie porzucili gry tylko często dodają ciekawa zwartość.
@pablo397: nie no nie mowie ze pracowali nad silnkiem, tylko nie reportowali bugów do CP a tam w całym studiu nikt nie odpalił gry przed premiera i wyszło jak wyszło. nie ma dowodów na to ze badowski i CP wiedzieli o #!$%@? silniku przed premiera gry.
nie ma dowodów na to ze badowski i CP wiedzieli o #!$%@? silniku przed premiera gry.


@kkeE: oczywiście, że są dowody, że pracownicy CDPR wiedzieli o złym stanie technicznym gry przed premierą.
@szpongiel: Może to będzie dla Ciebie szokiem, ale publikacje odnośnie zachowań i praktyk na wewnętrzne potrzeby studia i pracowników nie są elementami marketingu. Tak samo owocowe czwartki, sprzątanie wisły czy firmowa gwiazdka nie są również tworzone na potrzeby marketingu ale zarządzania ludźmi (jakkolwiek oceniając ich skuteczność).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pablo397: szokiem dla mnie jest, że firmy się angażują w takie ideologiczne patologie. Zaś gdy publikują o tym na forum publicznym to chcesz czy nie staje się to elementem marketingu/PR.

Ogółem nic już dobrego stamtąd nie wyjdzie, bo ewidentnie weszli w tryb "gier, jakich gier?", jak na pic rel
szpongiel - @pablo397: szokiem dla mnie jest, że firmy się angażują w takie ideologic...

źródło: comment_1656406639rc6tz5rvEoftbZnCaA85NG.jpg

Pobierz