Wpis z mikrobloga

Marcin "Xayoo" Majkut - Upadek człowieka

Marcin, szczerze podbił kiedyś nie tylko moje ale wiele serc widzów swoimi #!$%@?, podejściem do życia, kontentem na streamach. Dzisiaj, po 5 latach nie widzę na jego streamach Xayoo tylko inną osobę. Osobę, którą zawładnęła sława i pieniądze ale także osobę, która dla tej sławy potrafi zrobić wszystko. Można powiedzieć że Marcin to geniusz skoro rozwinął się do takiego stopnia aby stworzyć własną grupę streamerską, jednak Marcin po tylu latach zapomniał o jednej z najważniejszych rzeczy jaka liczy się na twitchu. Zapomniał o widzach. O widzach, którzy tak naprawdę dali mu drugie życie, bo kim byłby Marcin, gdyby nie widzowie? Również chciałbym wspomnieć o słowach Marcina, że holak się zmienił jako człowiek jednak to samo można powiedzieć o Marcinie, Xayoo z 2017 roku to w ogóle inna osoba, która tworzyła to wszystko dla beki, dla siebie i przede wszystkim dla widzów a dzisiaj? Mamy Xayoo z 2022 roku którego nie obchodzą już widzowie, odpali streama powyzywa troche, tiktoczka sobie obejrzy i kaska się zgadza a projekt jest tylko i wyłącznie pod kasę, a żeby sam Marcin nie musiał streamować za dużo. Normalny jeszcze Marcin potrafił streamować bez żadnych kontraktów zarabiając śmieszne pieniądze na początku i świetnie się przy tym bawiąc, jednakże dzisiejszy Marcin robi przerwy na kilka dni, tygodni bądź miesięcy bo kaska już się zgadza czyż tak nie jest Marcin? Stracił wielu prawdziwych widzów i fanów a dzisiaj oglądają go głównie gimbusy z zaburzeniami mózgu i mógłbym tak wymieniać ale czy jest sens? Marcin ogarnij się, bo to ty na tym najwięcej stracisz nie twoi przyjaciele którzy pewnie cię zostawią jak utoniesz bo po takim Japczanie #!$%@? można się wszystkiego spodziewać XD. Nie jesteś już królem internetu/Twitcha i szczerze nigdy nie byłeś...

#xayoo #twitch
  • 12
@Mortson_metinski_zadymiarz: chlopa depresja juz dopadla pare lat temu wiec ma #!$%@? na streaming i tylko ciągnie hajs od frajerów co robią na niego. On ich nie traktuje jak przyjaciół, tylko jako maszynki do farmienia hajsu, sam na holaka mówił że "szkoda zmarnowanego czasu na niego", nikt tak o znajomym nie mówi, widać że jedyne go boli to że 1 osoba mniej do farmienia mamony będzie xD xayoo to aspołeczniak i by
@Mortson_metinski_zadymiarz: ale człowieku, ludzie dorastają. Jak był młody i robił to jeszcze z pasji, to siedział na chacie u matki, dla mnie to normalne, że jak ktoś dorasta i zaczyna pracować, to chce wyciągnąć jak najwiecej z tego w co wkłada swój czas. No chyba, że masz 12 lat i mieszkasz z mamą, to nie ma sensu Ci tego tłumaczyć.
@gibbygiba: Być może to jest mój personalny problem, bo jednak zżyłem się z nim przez ten czas i jednak boli to jak twój ulubiony niegdyś streamer zmienił się w inną osobę po tym czasie ale szczerze Marcinowi się nie dziwię bo jednak teraz mamy takie a nie inne czasy i każdy adaptuje się inaczej podobnież depresji dostał a wiem czym jest depresja jednak tak czy siak to co było kiedyś już