Wpis z mikrobloga

Tak nawiazując do tego wpisu. PiS znalazł idealna taktykę, na wieczne zachowanie władzy. Polaków można po prostu #!$%@? kupić xd jak niewolnika na targu i to wszystko jest tylko i wyłącznie kwestia ceny. Najpierw kupili Polaków za 500 zł miesięcznie (106 euro) a teraz próbują kupić za uwaga 0,064 euro na litrze paliwa XDDDD

I najlepsze jest to, że to #!$%@? przejdzie xddd

#polska #bekazpisu #orlen #paliwo
Pobierz
źródło: comment_1656363717SuvJsOLwiWcbqMXfpHn5b0.jpg
  • 17
@Ryshe: no i jeszcze nie zapomniajmy ze specjalnie podnosisz ceny paliwa, marze olbrzymie, zeby potem z tej kasy rozdawać socjal i kupować głosy.

Zawsze jak ktoś mówi że pis to debile to zgadzam sie, ale dodaje ze przebiegłe debile. Wiedzą co robią.
@Ryshe: @2152: @zapalara: @mazaken: @cutecatboy: @Bjorn_Skurvensen: Skąd wiecie jak autorka zdjęcia zagłosuje na wyborach, że taki hejt z waszej strony? Czy to nie wtedy wybiera się władze? O ile potraficie jeszcze logicznie myśleć, określenie, że PiS kupił jej głos, świadczy, że po skorzystaniu z promocji zagłosuje na nich. To, że ktoś przy takim rozdawnictwie, stara się coś uszczknąć dla siebie, nie oznacza, że popiera PiS. I
@Machas: po pierwsze, po co mnie wołasz, skoro niczego takiego nie powiedziałem. Po drugie, nikt w tym wątku nie twierdzi, że różowa ze zdjęcia głosuje na PiS, wystarczy spojrzeć na tagi jakie sama dodała. Z resztą OP napisał, że to są jego przemyślenia w odniesieniu do jej wpisu, a nie że konkretnie ona będzie głosować na PiS.
@cutecatboy: Przecież autor napisał, że Polaka można kupić jak niewolnika na targu (w tym przypadku 30gr) a Ty mu odpisujesz, że PiS tego nie wymyślił czyli się zgadzasz. Chyba, że masz rozdwojenie jaźni i dziś rozmawiam z inną osobą niż wczoraj?
@Machas: Ja się odnosiłem do taktyki „kupowania” wyborców przez partię, o której wspomina OP, bo jest ona stara jak świat i stosowały ją w przeszłości różne partie i ugrupowania, więc PiS niczego nie „znalazł”. Niczego nie napisałem o tym, jakoby różowa ze zdjęcia miała głosować na PiS, bo skorzystała z ich pożal się Boże „promocji”. Naucz się czytać z kontekstu.
@Machas: przecież z Wami simpami się nie dyskutuje bo nie ma oczym, nie moja wina ze sperma rzuciła Ci się na mózg i bronisz nieatakowanej księżniczki w internecie przed zaznaczę to jeszcze raz - nieistniejącymi awersjami do jej osoby
@Ryshe ja się odnosiłem do treści posta, a to że napisała go akurat kobieta mam w dupie. Radzę się leczyć bo #!$%@? ziomuś. Pozdrawiam cieplutko
@Ryshe hejt na osobę. Gdyby to napisał mężczyzna to bym napisal hejt na niego. Wyobraź sobie że tak w języku polskim określa się płeć. Ale wam przegrywom wyżarło już tu mózgi na tym punkcie i nie da się normalnie rozmawiać z takimi osobami jak ty. Tu kończę ta bezsensowna dyskusje a ty żyj sobie dalej w swoim wykreowanym świecie z simpami wszędzie dookoła