Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziesięć miesięcy temu napisałem w anonimowych takiego posta:

Jak to jest z ta przeszłością seksualna kobiet? Serio, nie macie z tym problemu?
Poznałem jakiś czas temu dziewczynę i jak sama przyznała miałem być typem do jebniecia, jebnelismy się, ale okazałem się na tyle fajny, ze została i się zakochała. Ale zaczyna mi to powoli przeszkadzać, ze przede mną nie żałowała sobie i zaczynaja mi przeszkadzać te uśmiechy typow w jej kierunku gdy idziemy przez miasto lub jesteśmy na imprezie. Nie wiem co o tym myślec, czy to gość któremu się podoba, kolega czy typ, ktory ja miał.
Laska jest w związku naprawdę świetna choć wykazuje lekkie daddy issues. A ja w momencie kiedy się zaangażowałem to wracają te myśli, ze nie chce spędzić życia z kimś dla kogo jestem XX partnerem i zaczynam chcieć kogoś dla kogo seks to coś więcej niż sport. Po prostu przestaje jej ufać.
Nie szukam porady co do związku bardziej zastanawiam się jak wy do tego podchodzicie, czy nie wychodzi ze mnie zbyt #!$%@? wychowanie w katolickim domu.

Wraz z komentarzami jest dostępny pod tagiem #611ae93df81bf9000b2c713d

Dostałem zjeby, żebym nie interesował się jej przeszłością seksualna i żebym nie był taki pruderyjny.
Chwile później zamieszkaliśmy razem i od razu zaczęło się psuć, kocha, ale nie umie być w związku, nie chce być „kura domowa”, nie chce normalnej pracy 8-16 za grosze, zaczęła gasnąć i mieć oznaki depresji. Nie wiedziałem o co chodzi.
Jak się wyprowadzała to powiedziała, mi, ze mnie zdradziła kilka miesięcy wcześniej. Wyszło, ze ma #borderline i creme de la creme - po wyprowadzce jeszcze się spotykaliśmy kilka miesięcy, bo „odżyła” (jej matka zapewniała mnie, ze zna córkę i ona nigdy by czegoś takiego nie zrobiła i ze powiedziała mi to na złość) i ostatnio dowiedziałem się się, ze jej nowa praca weekendowa, która znalazła od razu po wyprowadzce to bycie striptizerka. Uśmiecha się do klientów tak samo jak do mnie. Poszperałem i przed pandemia tez była striptizerka na 99% (poznaliśmy się w trakcie pandemii).

Bez pretensji, ale dzięki wykop za dobre rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #borderline #rozowepaski #kobiety #redpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b958f0ca387d9f389e2771
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4