Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Convoy s2+ RIP - rest in pieces. Więcej przejeździł ze mną "na pusto" niż oświetlający trasę :D Prawdopodobnie od wibracji coś mu się odkleiło temu lampku.

Biorę od państwa +/- 200* zł i proszę o propozycje: Lampki pod #szosa która wytrzyma te 3h
- da się ładować z power banka gdyby jednak strzeliło mi do głowy wyruszyć gdzieś w długą trasę, - dojdzie w tym tygodniu.
- nie będzie się telepać jak #!$%@? gdy wjadę w jakieś ujeby
Zastanawiam się nad
-eyen streak 750.
Bajer z uchwytem na garmina/wahoo kusi, bo pewnie w prędzej czy później któryś wpadnie :p
- moon meteor c3, bo w sumie jestem zadowolony z moon cerberus, a lumeny i czas działania na papierze się zgadzają ¯\_(ツ)_/¯
- Prox aero f iii, weź 2 i jeszcze na flaszkę zostanie.

Z czym tam jeździcie oprócz lumintopa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

* +50 zł max
  • 12
@Wycu91: Jak zwykle polecę polskiego Mactronica Scream. Wersja w zależności ile światła potrzebujesz. Tak jak tu już pisałem potrafi go czasem wytrząść z uchwytu ale dodatkowa gumka rozwiązuje problem. Akumulatory wymienne, możliwość ładowania, ale wtedy masz dostępne dwa z czterech tryby świecenia. Po rejestracji na stronie 3 lata gwarancji producenta.

Nie przekonują mnie sztywne uchwyty. Jakiś bałbym się podwiesić go pod uchwyt garmina bo bałbym się, że na #!$%@? właśnie pęknie
@Wycu91: To jest chyba pytanie jak masz ją ustawioną. Ja mam skierowaną po lekkim kątem w dół aby oświetlała mi asfalt przed i nigdy mi się nie zdarzyło aby ktoś mrugał itd. Ponadto układ kierownicy na szosie kieruje ją dodatkowo lekko w prawo. Ma też soczewkę rozpraszającą światło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kauabang: hl 200 to jednak trochę za mało na powróć po popołudniowych wojażach. Bardziej wersja 350, a 500 byłoby wystarczająco. Przynajmniej na papierze.
Ok. Dzięki rozważę.

@pawlos10rs: boję się że jak mi coś znowu jebnie, to nie zareklamuje i będę bujał się z elektrośmieciem¯\_(ツ)_/¯
@Berud: nie powiem Ci dokładnie. Może w sumie 4 k km ze mną pojeździł. Z czego na rowerze użyty był z 5 razy :D
@Cypherspeed: Taktycznie odpowiadam:
zamówiona Sigma Sport Aura 80 przez wzgląd na normę STVZO. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zastanawiałem się też nad Busch & Muller Ixon Core 50 LUX, mogłaby służyć też do samoobrony, ale bateria słabsza.
Lezyne też miało fajną propozycję i już już chciałem kupować. Ale przeczytałem, że ładować się w trakcie pracy nie da.