Wpis z mikrobloga

Ta cała sytuacja jest tylko kolejnym potwierdzeniem, że środowisko influencerów, to niezłe bagno. Liczą się tylko cyferki, a przyjaźń jest do czasu, kiedy dwie strony czerpią z niej korzyść. Słabe zagrywki w stronę konkurencji, nakręcanie widzów na atakowanie innych streamerów, to zupełna normalność w tej branży. Mimo, że Xayoo Industries wydawało się być zgraną paczką, to grupa fałszywców obgadujących się za plecami.
#famemma
  • 3
@JNaGGyBaNg: ta branża poniekąd obecnie wymaga #!$%@?ństwa, bo konkurencja jest ogromna, a pojawiają się ludzie po prostu bardziej utalentowani, cieszy mnie, że taki paris ma całkiem sporą widownie, który jakoś mocno nie próbuje się wybić, takiego boxdel lubię, ale typa też można nazwać dałszywcem
@JNaGGyBaNg: A dla mnie to dowód na to, że są zgraną paczką. Z tego co analizowałem to oni się jakoś w tym roku "wszyscy" przeprowadzili do warszawy i w zasadzie to ta paczka z warszawy to jest obecnie "core" ekipy. Holak, który zawsze był tam typem drugiej kategorii, wypadł z tego core, bo się wyprowadził z tej warszawy (trochę chorba, trochę jego dziewczyna, trochę #!$%@? wie dlaczego) i nikt nie reanimował