Wpis z mikrobloga

1. jestem ze swoim różowym paskiem 2 lata

2. od roku widuje się ona z "przyjacielem" i chodzi do niego grać na konsoli

3. nie chce, żebym kupił nam konsole (na luzie mnie stać)

4. powiedziałem, że jak ona się widuje z nim, to ja też się spotkam ze swoją koleżanką

5. ona że spoko, przecież nie mam z kim.

6. przez 3 godz siedziałem sam w kawiarni, w kiblu sobie zwalilem, żeby w nocy mi nie stanął.

7. właśnie wracam do domu

#przegryw #takbardzobeta #truestory
  • 72
@inspektor_erektor: sugerujesz mi, że uważasz mnie za głupią #!$%@?ę? Na wykopie? Gdzie jest w #!$%@? śmieszków... różowy pasek, który zacytuje jakąś tam piosenkę... jest głupią #!$%@?ą?

Nie, Ty nie uniosłeś, Ty grubo przesadziłeś. W zasadzie mam to gdzieś, bo zupełnie mnie nie obchodzisz, ale i tak uważaj co piszesz.
@marysuistyczna: wiem, przepraszam. mam pewne niemiłe wspomnienie związane z tą piosenką, plus jest ona tak #!$%@?... umacnia pogląd że faceci mają być herosami i skałami, a kobiety... wystarczy że są. dlatego jej nienawidzę i gdybym mógł cofnąć się w czasie, zapobiegłbym jej powstaniu. serio.
@inspektor_erektor: w zasadzie i tak Cię to nie usprawiedliwia. To nie tak, że facet nie ma prawa do słabości, ale musi walczyć o swoje, a nie chować się z podkulonym ogonem w hotelu z prostytutką tudzież udawać, że jest na randce i w kiblu... (co zresztą i tak uważam za fejk). Kobieta tak samo powinna dbać o swoje interesy, a nie tylko użalać się. Rozumiesz różnicę?
@marysuistyczna: jak dla mnie to on od razu powinien był ją #!$%@?ć, bo widać było, że leciała mocno w #!$%@?, a nie fingować jakieś randki, no ale koniec końców to zrobił. po prostu wyjeżdżanie do niego z tekstem, że powinien być orłem sokołem herosem było mocno nie ok moim zdaniem