Wpis z mikrobloga

#pis #bekazpisu #bekazprawakow

j--------e, mieć starych ktorzy popieraja pis to jak przegrać z rakiem, żadne k---a argumenty nie trafiają, no k---a żadne i jedyna odpowiedź na jakią ich stać to "a bo Tusk coś tam coś tam" XDDD kill me plz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutnykapturek: posledzisz troche dluzej polityke to dojdziesz do wniosku ze oni sa wszyscy siebie warci. Ja jak ktos mi wali teksciki o Tusku to traktuje go jak lekko uposledzonego. Zreszta pomijajac autorytarne zapedy i rozdawnictwo pis nie jest taki czarny jak go malują. Chodzi mi glownie o strategiczne inwestycje, gazoport, baltic pipe ect. Takze troche dystansu xd
  • Odpowiedz
  • 0
@smutnykapturek Wiara w kłamstwa to było wierzenie w obietnice PO.
Jestem ciekaw na jaką partie sam glosujesz, bo chciałbym poznać taka która nie kłamie.

Nie zgodzę się, takiej biedy jak za czasów PO już nie będzie, mimo ogromnej inflacji.
  • Odpowiedz
To samo można by powiedzieć o poglądach bazujących na propagandowej stacji TVN. To, że masz inne zdanie, nie znaczy, że jesteś lepszy.


@Nanuno: XD

nie, nie mozna pis0wczyku
  • Odpowiedz
@smutnykapturek: Ja mam takich, zasadniczo gdyby PO miało bardziej image religijny (coś jak Biden-katolik) a nie europejsko-postępowy, to PiS poszedłby z torbami. Były jakieś próby zrobienia opcji "bardziej religijnej" tj. Hołownia, ale zarzutka nie chwyciła.

Opcje z lewej mają tylko 2 opcje
1. próbować ubrać się w owczą skórę chrześcijanina, który jedno mówi drugie robi
2. czekać aż konserwy wymrą

Problem z 2. jest taki że wraz z konserwami wymiera
  • Odpowiedz
@masterdick: Umiem. Ale mam więcej miłości i szacunku do swoich rodziców, bawią mnie taki dziecinny sposób podejścia do rodziców. Ale to trzeba jednego z nich pewnie stracić albo zobaczyć jak wszyscy w koło odchodzą. Chyba mogę mieć inne podejście?
  • Odpowiedz
j--------e, mieć starych ktorzy popieraja pis to jak przegrać z rakiem, żadne k---a argumenty nie trafiają, no k---a żadne i jedyna odpowiedź na jakią ich stać to "a bo Tusk coś tam coś tam" XDDD kill me plz


@smutnykapturek: Dam ci radę: nie kłóć się. Sam to robiłem i to kompletnie nie ma sensu. Jeśli ktoś jest uparty, to tylko stracisz nerwy i nikogo do niczego nie przekonasz. Pozwól być
  • Odpowiedz