Wpis z mikrobloga

@PiesTaktyczny też polecam hamak z decathlonu, jest świetny i za małe pieniądze. Jedynie jak będziesz go więcej używać to warto sobie zmienić system zawieszenia, bo ten dołączony do niego to zwykłe, trochę za krótkie linki
  • Odpowiedz
@PiesTaktyczny: bo chodzi o to że w samym hamaku nawet jeśli masz śpiwór po prostu może być zimno.
Dlatego obok hamaka i śpiwora trzeba używać coś takiego co się zwie underquilt (albo wsadzać do hamaka karimatę czy matera). Po prostu sam hamak nie ma żadnej izolacji termicznej od spodu a śpiwór od spodu też nie izoluje bo jest zgnieciony między ciałem a hamakiem.

Jeśli chodzi o hamaki z Decathlona nie
  • Odpowiedz
@PiesTaktyczny: szczerze mówiąc nie wiem jak to określić. Po prostu kupiłem na próbę najtańszy z deca i było źle. Bolały mnie nogi a konkretnie kolana - po prostu lezyzsz w nim wygięty niczym banan stawy kolanowe wiszą w powietrzu bo nogi są oparte na stopach. Tak można leżeć nawet dłuższą chwilę ale spanie przez kilka godzin jest już mocno uciążliwe.
Chodzi o to by dało się w nim leżeć "po
  • Odpowiedz
@PiesTaktyczny: polecam ten najtańszy hamak z Decathlonu jak dla mnie to chyba najlepszy zakup ostatnich dwoch lat xD leżę na nim codziennie pod altaną, ale fakt do lasu lepiej ogarnąć jakieś taśmy bo dołaczone linki raz, że bedą pewnie za krótkie to jeszcze obedrą korę z drzew.
  • Odpowiedz