Wpis z mikrobloga

Wszystko się zgadza pomijając "zyskasz jej wdzięczność".


@NoHejCoTam: ej no, ale jak to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież z reklamy można jasno wywnioskować, że za takie zrobienie pazurków to co najmniej jakieś fellatio otrzymasz od KSIĘŻNICZKI XD

jak baba ma urodziny i facet nie ma pomysłu na prezent to ten nie jest taki zły. A wdzięcznością próbują jakoś zachęcić do skorzystania z ich oferty.


@WielkiNos: Chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kobiety słyszą masę komplementów... Przez co często nie wywierają takiego wrażenia jak się oczekuje


@swiety_spokoj: Pomijając #!$%@?ą składnię tego zdania, to pokazuje ono, że wiedza o tym jak spermiarze popsuli rynek staje się coraz powszechniejsza
  • Odpowiedz
Chyba nie zrozumiałeś reklamy, jest jasno napisane że masz stawiać paznokcie jakiejś randomowej p0lce żeby się wyróżnić ponad zwykłych spermiarzy, a nie swojej kobiecie


@swiety_spokoj tak, a ja przedstawiłam kiedy dla mnie taka reklama by była akceptowalna. Ale więcej będą mieć klientów jak zachęcą i zajętych i nie.
  • Odpowiedz
Pomijając #!$%@?ą składnię tego zdania, to pokazuje ono, że wiedza o tym jak spermiarze popsuli rynek staje się coraz powszechniejsza


@ToKontoNieIstnieje: normalny facet logic: ja się z tego cyrku wypisuje
spermiage logic: aha, czyli muszę kupić księżniczce paznokcie XD
  • Odpowiedz