Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie przekleić tutaj mój komentarz odnośnie weryfikacji kanału Rudego, a także postawy niektórych wykopków:

Nie ferowałbym wyroków na podstawie automatycznej weryfikacji, tak jak nie powinno się ich ferować na podstawie artykułu i zapowiedzi że "coś będzie robione".
Sprawa poszła wyżej, więc jest szansa, że kanał zostanie prześwietlony jeszcze raz, tym razem przez kogoś bardziej świadomego, pod jakim kątem to robi. Za jakiś czas będą rezultaty i wtedy będzie można świętować lub nie, a także oceniać w tym aspekcie Skuteczność Wójcika i Szczęsnego.
Problem jest taki, że na to wszystko trzeba czekać, a większość wykopków i ich guru tego nie potrafi. Niektórzy zdążyli już tyle razy otworzyć i ponownie zakorkować szampana, że ten, obawiam się, kompletnie zwietrzał.


#kononowicz #mlecznyczlowiek #slawek
Zwanek - Pozwolę sobie przekleić tutaj mój komentarz odnośnie weryfikacji kanału Rude...

źródło: comment_1656235006SYXQCRjNxg2aStQjLMN1Py.jpg

Pobierz
  • 22
@Zwanek: W tym samym momencie komentarz wrzuciłem jak rudy z multikonta zaczął nakręcać temat. Dokładnie te same wnisoki mam. Rudy to zrobił żeby oskarki i julki uznały że nie tylko śmieszny gruby pan z białegostoku, ale też jego samarytański opiekun są męczeni. Takie wrzuty tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że on serio myśli, że jest bystrzejszy niż wszyscy z którymi przyszło mu się teraz zderzyć.
@Zwanek: zawsze jest szansa na 5 reczne sprawdzenie o ile apelacje wniesie posel braun w sejmie ale nie szczesny przyglup z gazetki o telefonach xD
wy nadal tego nie rozumiecie ze to dzieciak jakis ktory nawet nie pisze o technologii na blogu technologicznym, ze jest takim dziennikarzem jak kosno xD

mozesz pisac paszkwile na swoich wrogow, podpierac sie urywkami ktore maja czegos dowodzic a nie dowodza nic ale nie mozesz niz
@rafalkosnozawszenapropsie: Bywało że nagłośnienie akcji doprowadziło do rzetelnego prześwietlenia kanału i jego zamknięcia.
Magiel kiedyś bardzo szybko dostał bana "na wizerunek" po tym, jak wykopki opisały sprawę na anglojęzycznym redditcie.
Oczywiście contentowi Rudzielca jeszcze daleko do tego, co #!$%@?ł Magical, więc nawet w przypadku prześwietlenia kanału ban lub demonetyzacja wcale nie są takie pewne, ale nie zmienia to faktu, że szansa na to istnieje.
@Zwanek: ale ja cie doskonale rozumiem ale jednak jest roznica miedzy dynamicznymi patusami a starszym panem ktory czasem przeklnie i da kulasa zalewskiemu po jajach XD

masz myslenie zyczeniowe i wójcikoze jednoczesnie, porownujesz zupelnie rozne sprawy i zwyczajnie zyczysz marianowi zle.

najlepiej to wiesz... zaloz sobie kongres nowej prawicy, uznaj ze reprezentujesz prawice w polsce, glos ze zmienisz polske i masz poparcie, na koniec rob fikoly takie jak wójcik a finalnie
@rafalkosnozawszenapropsie: Po prostu uważam że często idziesz w nadinterpretacje tego co pisze twój rozmówca i przesadne #!$%@? głupot.
Nie mam cię na czarno, bo miewasz dobre tejki na temat sytuacji na szkolnej i na wykopie, ale niestety w wielu sytuacjach dyskusja z tobą przestaje mieć sens, więc przestaję wtedy ją kontynuować i daję Ci do zrozumienia że pleciesz trzy po trzy :v
@Zwanek: NO TAK BO ty robisz to prawda a to co ja to nieprawda XD nie masz mnie na czarno bo wiesz jak boli kiedy nie mozna sie we wpisie odezwac o czym sie wielu codziennie przekonuje

po prostu gluchota u ciebie postepuje, nie slyszysz kiedy wójcik nazywa nowaka biurwom i za to bedzie odpowiadal przed sadem

a slyszysz ze nowak pojdzie siedziec i zdemonetyzuja mu kanal bo jakis szczesny gupek
@rafalkosnozawszenapropsie: No i to są właśnie te twoje nadinterpretacje, o których piszę. Wpis jest krytyką przedwcześnie świętujących wykopków, bez względu na to po której stronie się znajdują. Ty widzisz tutaj tylko krytykę Nowaka i w jakiś magiczny sposób wyciągasz wnioski o moim sprzyjaniu Wójcikowi*. Generalnie stwierdzenia o moim zamknięciu oczu na pewne machlojki Pandy Białostockiej też są zabawne, kiedy przypomni się, że byłem jednym z pierwszych "niebobolaków" krytykujących ją, popierając w
@Zwanek: poruszyłem ważną kwestię: cierpliwość, tu nikt jej nie ma i oczekuje rozwalenia w minutę wszystkich. Do Olgierdano wypisywali non stop, że się na nim zawiedli, bo sądzili, że usadzi na raz jareczka, kosno i slawka. Do wszystkiego trzeba czasu, zwłaszcza że młyny sądów, prokuratur, urzędów czy takich korporacji mielą powoli
@Zwanek: Przecież w tym wysrywie CEO nie ma żadnych dat. Równie dobrze mógł wkleić maila którego dostał jakiś czas temu po tym jak przekroczył 100k subów Xd Po co Bot miałby weryfikować kanał nowaka, skoro przycisk został już przyznany i dostarczony do Bielska ? Drugą nagrodę ma dostać ? XD Serio ktokolwiek myśli że google, po prostu drugi raz puściło bota i na tej podstawie wyda oświadczenie o które ma być