Wpis z mikrobloga

Pamiętacie aferę pedofilską na wykopie? Tę, w której pewien użytkownik zrobił znalezisko z dziewczynką której zdjęcie krążyło na mirko i prywatnych wiadomościach?

Przypominam, że OP wrzucił wtedy fotkę ofiary pedofila zamazując jedynie genitalia i zostawiając widoczną twarz.

Kiedy zwróciłem uwagę na to, że OP nie powinien wrzucać wizerunku poszkodowanej to zostałem przez wykopowe prawactwo zwyzywany od pedofila.

Dzisiaj już wiadomo dlaczego:

Jak to napisał @Mr_3nKi_

Bo tu chodziło o ogólną aferę, a nie o samą dziewczynkę.


¯\_(ツ)_/¯

Więc moi drodzy - kij z dziewczyną i tym co czuła albo mogła poczuć gdyby znalazła swoje zdjęcie krążące publicznie w internecie. Ważne żeby kręcić aferę

PS. Można było zamazać całe zdjęcie, albo w ogóle go nie wrzucać i po prostu opisać sprawę.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #konfederacja
Pobierz
źródło: comment_16562342272xsnmrfdC9IIZY9QLi80NC.jpg
  • 14
@officer_K: Bez przesady, sam jestem prawakiem i jeśli kobieta ma mieć prawo do aborcji do np. 3 miesiąca, to ja jako facet też chcę mieć prawo żeby się tego dziecka zrzec. Jeśli Twoje ciało, Twój wybór, to moje pieniądze, mój wybór co z nimi robię. Chciałaś urodzić - Twój problem.
@wokub: Ale jak zezwolimy na oborcje do 3 miesiąca to też będziesz mógł ją sobie zrobić i będzię równość. A pro po zrzekania się dziecka, to żeby była równość, to kobieta też będzię się mogla zrzec, tak? Urodzić bombelka i oddać go ojcu na zawsze tak?
@SkonczPitolic: Aborcja nie jest zrzeczeniem? Ja nie mowie, ze mozna to zrobic do 5 roku zycia, tylko do tego samego miesiąca co aborcję albo odpowiednio później, jeśli się udowodni, że całość odbyła się w tajemnicy przed mężczyzną. Jeśli mamy dawać prawa ludziom, to wszystkim, a nie tylko kobietom. Przypominam, że walczycie o równouprawnienie.
@wokub: No to przecież chcę dać takie same prawa wszysrkim ludziom( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcę żeby zarówno kobieta, jak mężczyzna.mogli sobie zrobić aborcje i zrzec się dziecka( ͡° ͜ʖ ͡°) Pasuję Ci to?
@SkonczPitolic: Zakładając, że kobieta nie dokona aborcji, mężczyzna się zrzeknie i potem kobieta się rozmyśli? No takie sytuacje chyba nie są niczym nowym i tak, płacimy już na domy dziecka i akurat jest to jedna z rzeczy na którą mogę płacić podatki bez jakiegoś zawahania - mimo to, że jak już mówiłem jestem raczej prawicowy. Wolę nawet dać więcej kasy na domy dziecka (żeby nie były patolą) niż dawać 500+ dla