Wpis z mikrobloga

@qski dawaj wszystkie swoje dane (a najlepiej zdjęcie dowodu osobistego) to zwyrol w końcu odpowie ci na te twoje ''hejterskie i pozbawione logicznej argumentacji'' filmiki.
Nie masz się czego obawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieźle mu siadłeś na psyche, że jego jedyna forma polemiki z tobą to uciekanie się do ad baculum xDDD
Wiem że byłeś na strimie i to widziałeś, ale trzeba zachować dla potomnych ten obraz zwyrolskiego ataku psychozy gdy jego manipulatorskie sztuczki stają się bezsilne w konfrontacji z faktami.

fajne też te urojenia o grupce 10 wykopków która regularnie zaczęła go szkalować gdy rozpoczęła się wojna z konopskim xD
#wardega #famemma
M.....2 - @qski dawaj wszystkie swoje dane (a najlepiej zdjęcie dowodu osobistego) to...
  • 12
  • Odpowiedz
@MG42: XD nie wiem jak sie nazywasz, wiec nie moge odpowiedziec na twoje pomowienia XD
+ znowu demagogia i manipulacja ze strony wardegi, przeciez w tamtych materialach nie bylo mowy o zadnych zbiorkach, tylko o tym, ze nie wywiazal sie z reflinkow. I nie sadze, zeby op byl jedyna osoba, ktora o tym mowila, on mogl to co najwyzej naglasniac
  • Odpowiedz
@MG42: On znowu ma jakąś drame?
Ja nie mogę z tego typa, ciagle się kogoś czepia, jak taka osiedlowa menda. A w sumie to jeszcze młody gość nie żaden emeryt
  • Odpowiedz
@MG42: to trzeba zgrać i zachować dla potomnych , żeby pokazywać jak wielki Druid boi się nagrywać odpowiedzi do kogoś kto w 100% cię gasi jak peta , bo nie zna jego imienia i nazwiska , jak by to było potrzebne do sprostowania oskarżeń XD nie no gość musiał coś wciągać bo na trzeźwo nikt takich pierdułby nie opowiadał, a co gorsze jego widownia jest jeszcze głupsza skoro w to
  • Odpowiedz
@MG42: Serio ja wpadłem na strima na chyba 5-10 minut i dostałem bana i się zmyłem. I to co wkleiłeś widzę pierwszy raz (widziałem tylko końcówkę na innym shocie) xD jutro odpiszę bo idę spać.
  • Odpowiedz
  • 23
@MG42 musi znać imię i nazwisko, żeby znaleźć brudy na niego i w odpowiedzi na zarzuty wytknąć mu błędy, wcale nie odnosząc się do zarzutów. Typowa taktyka zwyrola
  • Odpowiedz
@MG42: Martwi trochę ta ukryta inflacja, w filmie z przed roku podawał że 120kzł za pierwszą galę teraz już mówi że to 100kzł żeby po chwili powiedzieć że stary passat warty z dychę na teraz, za miesiąc pewnie powie że przy takim jak jego poświęceniu to wszystkie psy ze schronisk za reklamę jaką im zrobił są mu dłużne jakieś pieniądze xD
  • Odpowiedz
  • 2
Dlaczego ktokolwiek miałby coś nagrywać na rabndoma z wykopu? Bo te 15 osób z tagu tego chce? Daj spokój. On robi content dla większej ilości osób, niż kilkunastu piwniczaków.
  • Odpowiedz
@MG42: xdddddddddddd co ten gość #!$%@?? @qski mordo usuń ten kanał hejterski już, bo @sawardega jest przykro. Nie po to gość podczas swojej 11-letniej kariery łapał kobiety za cycki i siłował się z policją, żeby teraz psuć sobie reputację nie rozliczeniem się ze zbiórki na psiakobusa. Masz ty jakiś rigcz?
  • Odpowiedz
@MG42: czyli nagra coś dopiero jak wykopek poda swoje dane? o ile cała drama mnie żenuje to odpaliłem ten filmik na kacu i aż zrobiło mi się słabo #!$%@? wardęgi
  • Odpowiedz