Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy ktoś fenomen tego „gówna” bo chyba jestem już za stary na to. O #!$%@? z tym chodzi, jakiś wytatuowany noname który był/jest promowany przez kogoś większego krzyczy do dzieciaków lat 14-17 boks stop? WTF? Dodatkowo siedzisz sobie w galerii popijasz kawkę, a tu banda gimbusów powtarza (drąc się) tą samą sekwencje co średnio 10 minut

#youtube #polskiyoutube #friz #famemma
danoneek - Wytłumaczy ktoś fenomen tego „gówna” bo chyba jestem już za stary na to. O...
  • 25
  • Odpowiedz
@danoneek: To dobrze o tobie świadczy. Ludzie którzy krzyczą ten #!$%@? tekst i myślą że są fajni hihihi śmieszni mają po 10, 12 lat. Sa wyjątki osób starszych ale oni raczej są upośledzeni umysłowo.
  • Odpowiedz
@danoneek:
To, że czegoś nie rozumiesz, to nie znaczy, że jest "słabe" lub "gównem" itp.
To, że ktoś jest dla Ciebie noname, nie znaczy, że nim jest.

A jak fani piłkarscy chcą zdjęcie z Ronaldo, to też jest dla Ciebie dziwne?
A jak przedstawiciele danej subkultury zachowują się w sposób x, to też jest to dla Ciebie dziwne?
  • Odpowiedz
@roooooot: Jeżeli przekracza to normy, to tak, jest słabe, ale co tutaj się wydarzyło? Nic. Większa grupa fanów spotkała swojego "idola", cieszą się, memuja, trochę zrobili hałasu w centrum, tyle. Spoko
  • Odpowiedz
@roooooot: a niby dlaczego darcie mordy w dzień jest słabe ? Lepiej dzieciaki mają cały dzień spędzać na wypoku ? Jak kiedyś festyny w mieście były raz na miesiąc to nikt nie narzekał, pije se kawę dzieci się drą przez krótki czas nw co jest w tym, aż tak złego, sąsiad wam nigdy nie wiercił w ściacie, że chwilowe darcie wam przeszkadza
  • Odpowiedz
Większa grupa fanów spotkała swojego "idola", cieszą się, memuja, trochę zrobili hałasu w centrum, tyle. Spoko


@Saganis: to czym ten gość się zajmuje, że jako porównanie dajesz ronaldo?
  • Odpowiedz
@Saganis: to zajebiste porownanie dales, nie ma co. gosciu, ktory jest wsrod kilku najlepszych sposrod setek tysiecy na calym swiecie do jakiegos pato streamera. odpowiadajac wiec na twoje pytanie, tak, ronaldo jak najbardziej jest wzorem godnym nasladowania a jakis patostreamer nie jest wart malpowania w darciu #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Steven_Hyde: XD

Widać, że nie zrozumiałeś całkowicie mojej wypowiedzi.

Ronaldo był w kontekście osoby popularnej, która ma wielu fanów, jest rozponawalny dzięki swoim atrybutom.
Możesz sobie w jego miejsce wstawić dowolnego piosenkarza, podróżnika czy innego komika i wyjdzie na to samo.

Nie znasz gościa, nie wiesz kim jest, widzisz tylko jeden filmik i na jego podstawie wyciągasz wnioski? Fajnie.

To, że coś jest dla Ciebie patologią, to nie znaczy, że tym
  • Odpowiedz
@oranyboskieeh: ja ma na bandure #!$%@? uważam że jest bezbekiem ale jak komuś zarzucasz patologie to ty masz udowodnić że nią jest a nie że mówisz ty jesteś patologia teraz mi powiedz że nią nie jesteś xd
  • Odpowiedz
@danoneek: Dokładnie za każdym razem śmieszy to tak samo mocno. Coś nie trafia w czyjeś gusta to znaczy, że jest gównem piszesz o gimbusach a to jest dopiero gimbusiarskie podejście. Większość jakkolwiek popularnych osób ktoś kiedyś wypromował dając im szansę co jest w pewien sposób normalne i naturalne nie ma w tym totalnie nic złego, ale akurat oni boostują się nawzajem w większości kolaborując ze sobą.
  • Odpowiedz