Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shmoikel: gay to znaczy też radosny/wesoły ale widzę wykopki mają za mało ramu żeby takie coś ogarnąć xD

Also lewak bo tak powiedziałem, ale jak ktoś powie prawak to eeeeej pokasz mi jego kartę wyborczą XDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@jaroty: ciekawe #!$%@? gdzie, a nawet jeśli to 99.999 % świata zdania "sth is gay" nie zrozumie jako radosny/wesoły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shmoikel: a w forzie horizon nie napiszesz #!$%@?ć pis xD co to #!$%@? za argument ja jebe, typek se stoi z kartką i nie szkodzi nikomu a ty go szufladkujesz jako lewaka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jaroty: chyba jest różnica pomiędzy #!$%@?ć, a słowem neutralnym jak GAY co oznacza wesoły albo może piosenkarza Marvina Gaya, który notabene zmienił nazwisko na Gaye. Co do drugiej kwesti typ pewnie głosuję na Brauna, więc się pomyliłem, jak w ogóle LGBT mogę utożsamiać z lewicą, a właściwie z lewactwem, śmiechu warte są te twoje argumenty.
  • Odpowiedz
@Shmoikel: w sumie ten obrazek można plusowac na kilka sposobów , jeśli jesteś gejem, jeśli nie lubisz ukrainy, jeśli ja lubisz , jeśli jesteś onuca, jeśli widzisz ukraine w unii europejskiej , lub jeśli jej tam nie widzisz... Ewentualnie jeśli lubisz cowboyi w różowych kapeluszach xd
  • Odpowiedz
@Shmoikel: Typ może być gejem - Ukraińcem i napisał se transparent żeby zaznaczyć, że tam też żyją ludzie homo itd. Co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shmoikel: Typ może być gejem - Ukraińcem i napisał se transparent żeby zaznaczyć, że tam też żyją ludzie homo itd. Co w tym dziwnego?


@MZ23: tam żyją ludzie homoooo? Serioooo? O jaaaa szok!!!!!
Tam jest wojna typie i g*wno to kogokolwiek obchodzi, może poza tym zindoktrynowanym dzieciaczkiem w ultra bezpiecznej Polsce gdzie włos nu z głowy nie spadnie.
  • Odpowiedz