Wpis z mikrobloga

jak myślicie za ile lat zacznie się forsowanie haremów na równi z małżeństwami? Ubierze się to w ładne lewicowe buzzwordy, że miłość to nie tylko bla bla bla XD
ja obstawiam tak 5-10 lat, na studiach znałem 3 typów którzy mieli swoje haremy po 5-8 lasek które o sobie wiedziały, spotykały się itd. kobietom dzielenie się czadem nie przeszkadza o ile on da im chociaż trochę atencji
ale społeczeństwo będzie pięknie wyglądało XD
Natura.
#przegryw #blackpill #zwiazki #seks #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #p0lka #bekazlewactwa #demografia
Pobierz N.....u - jak myślicie za ile lat zacznie się forsowanie haremów na równi z małżeństw...
źródło: comment_16561735907ogiopcERetkv0ke9xlPFj.jpg
  • 81
@NadmiarNiedoboru: XD
To nazywa się "nałożnica" mają swoje nałożnice.
Kobiety przecież wiedzą co jest dla nich najlepsze.
Nie po to tak się stroją i subtelnie podkreślają piękno swego ciała żeby tylko ładnie wyglądać.
Czeka nas rewolucja seksualna.
Gdzie zostanie jasno pokazane kto jest kim i gdzie jego miejsce.

A w sumie...
"Prostytutka nie jest, jak twierdzą feministki, ofiarą mężczyzn, ale raczej ich pogromcą.
Banitką, która kontroluje seksualne połączenia pomiędzy naturą i
@Skrzat5241: jak wiadomo kobiety mają różny gust dlatego każdy z nich wyglądał tak samo XD wysoki przystojny pewny siebie z wysportowanym ciałem, starzy na wysokich stanowiskach - to była prywatna bananowa uczelnia więc każdy był z defaultu przy kasie

kobiety które obracali to już bardziej różnorodna grupa od studentek medycyny po karynki z żabki, i dobierali je sobie jak w sklepie tzn. ta robi to i to dobrze więc wpada w
@NadmiarNiedoboru: To co napisałeś, wielu weźmie za bajt i robienie sobie jaj tak jak np cała ideologia dickpila jaka jest zwykłym trolowaniem. Tymczasem, to co napisałeś naprawdę się wydarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, poligamia wróci bo jest ona domyślnym stanem czymś całkowicie naturalnym, monogamia jest kulturowo wymuszana, a my idąc w indywidualizm czyli "niech każdy żyje jak chce" tak naprawdę wrócimy do stanu wyjściowego. Dlaczego tak
@NadmiarNiedoboru:

na studiach znałem 3 typów którzy mieli swoje haremy po 5-8 lasek które o sobie wiedziały, spotykały się itd. kobietom dzielenie się czadem nie przeszkadza o ile on da im chociaż trochę atencji

kobiety które obracali to już bardziej różnorodna grupa od studentek medycyny po karynki z żabki, i dobierali je sobie jak w sklepie tzn. ta robi to i to dobrze więc wpada w kółeczko do obracania wieczorami i
@NadmiarNiedoboru: otwarte związki sa promowane juz od kilku lat, otwarte związki to nic innego jak haremy chadow i grzeczne cucki, ktore znaja swoje miejsce, ale wola miec kogos niz byc samemu. Polecam kazdemu ksiazke Brave New World, serial na netflixie to szajs dla julek gdzie jedynym sensem jest ruchanie, książka jest bardzo dobra i wedlug mnie przewiduje dobrze nadchodzącom rewolucje seksualną